Organizér do zásuvek Lambros, Šedá Organizér do zásuvek, na spodní prádlo, 8dílná sada, organizační systém pro šatní skříň, pro podprsenky, spodní prádlo, ponožky, kravaty, skládací boxy, látkové boxy, šedé. Díky těmto 8 úložným boxům už nemusíte hekticky přeházet celou zásuvku nebo šatník podle. Vydrží po mnoho let: Díky těmto skládacím boxům z kvalitní netkané textilie a robustních švů se konečně můžete rozloučit s nekvalitními boxy; vaše spodní prádlo si zaslouží lepší místo pro uložení.... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Organizér do zásuvek Lambros, Šedá

Organizér do zásuvek, na spodní prádlo, 8dílná sada, organizační systém pro šatní skříň, pro podprsenky, spodní prádlo, ponožky, kravaty, skládací boxy, látkové boxy, šedé.

Díky těmto 8 úložným boxům už nemusíte hekticky přeházet celou zásuvku nebo šatník podle.

Vydrží po mnoho let: Díky těmto skládacím boxům z kvalitní netkané textilie a robustních švů se konečně můžete rozloučit s nekvalitními boxy; vaše spodní prádlo si zaslouží lepší místo pro uložení.
Skládací a přenosný: Díky vyjímatelným bočním deskám a zipu ve spodní části můžete boxy rychle sestavit; při stěhování je lze jednoduše složit a uložity.
Co dostanete: 8 zásuvkových organizérů na spodní prádlo, které lze při nepoužívání jednoduše složit + možnost řádného uložení spodního prádla, make-upu nebo kutilských nástrojů.

Skvrny otřete vlhkým hadříkem a nechte osušit na vzduchu. Při prvním otevření balení může být cítit „nový“ lak; vyvětrejte výrobek na několik hodin na dobře větraném místě.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - Netkaná látkas
Barva - Šedá
Rozměr - 32 x 32 x 10 cm/32 x 16 x 10 cm
Šířka - 32/32 cm
Hloubka - 32/16 cm
Výška - 10/10 cm
Počet ks v balení - 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Rozměr 320 x 320 x 100 mm
Barva šedé