Šperkovnice Tokio, Bílá Šperkovnice, se 4 úrovněmi, sametová podšívka, bílá. Ztrácejí se vám vaše nové náušnice? Trávíte příliš mnoho času rozvazováním uzlů na náhrdelníku? Stop! Usnadněte si nyní život s touto šikovnou šperkovnicí! DOSTATEČNĚ VELKÁ PRO MNOHO DOPLŇKŮ: Všimli jste si velikosti šperkovnice? Otevřete krabici a užijte si své lesklé šperky! Kompletní pro různé šperky: vnitřní zásuvky, odnímatelné přepážky, otvory, háčky, kapsy... vše pro uložení vašich různých šperků! Co jiného?... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Šperkovnice Tokio, Bílá

Šperkovnice, se 4 úrovněmi, sametová podšívka, bílá.

Ztrácejí se vám vaše nové náušnice? Trávíte příliš mnoho času rozvazováním uzlů na náhrdelníku? Stop! Usnadněte si nyní život s touto šikovnou šperkovnicí!

DOSTATEČNĚ VELKÁ PRO MNOHO DOPLŇKŮ: Všimli jste si velikosti šperkovnice? Otevřete krabici a užijte si své lesklé šperky! Kompletní pro různé šperky: vnitřní zásuvky, odnímatelné přepážky, otvory, háčky, kapsy... vše pro uložení vašich různých šperků! Co jiného? Je tu zrcadlo, které bude kontemplovat vaši krásu.

OCHRANA PRO JEMNÉ PERLY: Uložte své hedvábné korálky do této krabičky s měkkou sametovou podšívkou. Odolné pro šperky: S robustními MDF deskami a vysoce kvalitní vnitřní podšívkou nemusí vaše šperky neustále měnit svoje místo.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - MDF,Sametová látka,PU,sklo
Barva - Bílá
Rozměr - 22,5 x 16,5 x 17,5 cm
Šířka - 22,5 cm
Hloubka - 16,5 cm
Výška - 17,5 cm
Počet ks v balení - 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Rozměr 225 x 165 x 175 mm
Barva bílé