Speciál Burda baby 1/2022 pro děti ve vel. 56-98 - NOVINKA

0 %
(0 hodnocení)

Speciál Burda baby 1/2022 pro děti ve vel. 56-98 - NOVINKA Nový speciál časopisu Burda BABY přináší střihy na oblečení pro děti ve velikostech od 56-98. Nové vydání časopisu je inspirací pro šikovné maminky, babičky a tetičky. Více než 20 rozkošných střihů a kreativních nápadů pro Vaše děti, včetně základních kousků do podzimní a zimní výbavičky každé malé parádnice a mnohé další nápady s praktickými popisy, jak postupovat při šití. Připravte si krásnou látku , šicí stroj , kopírovací papír ,... Celý popis

Popis

Speciál Burda baby 1/2022 pro děti ve vel. 56-98 - NOVINKA
Nový speciál časopisu Burda BABY přináší střihy na oblečení pro děti ve velikostech od 56-98. Nové vydání časopisu je inspirací pro šikovné maminky, babičky a tetičky. Více než 20 rozkošných střihů a kreativních nápadů pro Vaše děti, včetně základních kousků do podzimní a zimní výbavičky každé malé parádnice a mnohé další nápady s praktickými popisy, jak postupovat při šití. Připravte si krásnou látku , šicí stroj , kopírovací papír , nůžky , špendlíky a krejčovský metr a pusťte se do šití pro Vaši malou ratolest! Přejeme hodně radosti a štěstí při tvorbě. Společný projekt může začít.
Najdete v Burda BABY 1/ 2022 tato témata:
A TEĎ VŠICHNI: PÁNI! JAK SKVĚLÉ! Overal s nýtovacími knoflíky
PŘESNĚ TOHLE CHCI! Overal v provedení s kapucí i bez
PRAVÝ DREAM TEAM! Tričko z pohodlného žerzeje
NEJLEPŠÍ ZÁKLAD... Kalhoty s pružným pasem a nášivkami
STEP BY STEP Šaty k přetahování přes hlavu a s roztomilým knoflíčkem
VZHŮRU DO HAJAN Měkoučká deka k přitulení
CIT PRO DETAIL Čepice s klapkami na uši, šála, rukavice i pončo
Dále zde naleznete PRŮVODCE PRO SNADNÉ ŠITÍ, POSTUPY PŘI ÚPRAVÁCH STŘIHŮ NA JINOU KONFEKČNÍ VELIKOST A TIPY, JAK VZÍT SPRÁVNĚ MÍRY.
V prodeji již od 8.12. 2022
Pokud jste si nevybrali, máme pro Vás pestrou škálu samostatných střihů Burda , kde si určitě vybere každý. Přejeme hodně štěstí při šití!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burda