Tyto krásné luxusní spinery mají plastové tělo vypadající jako z kovu, ložisko uprostřed je také kovové! Umí se točit až dvě minuty bez přestání. Jednou jej zkusíš roztočit, a už tě to nepustí. Pozor, je to návykové! Najdi si na internetu videa pod heslem Fidget Spinner a koukej, co všechno s ním borci dokážou. Točit, házet, rotovat, převracet.... vymysli své vlastní triky a ukaž co v tobě je!   Spinnery jsou v nabídce v různých chromových barvách: stříbrná, zlatá, zelenkavá, modrá a růžová chromová.... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tyto krásné luxusní spinery mají plastové tělo vypadající jako z kovu, ložisko uprostřed je také kovové! Umí se točit až dvě minuty bez přestání. Jednou jej zkusíš roztočit, a už tě to nepustí. Pozor, je to návykové! Najdi si na internetu videa pod heslem Fidget Spinner a koukej, co všechno s ním borci dokážou. Točit, házet, rotovat, převracet.... vymysli své vlastní triky a ukaž co v tobě je!
 
Spinnery jsou v nabídce v různých chromových barvách: stříbrná, zlatá, zelenkavá, modrá a růžová chromová. Všechny se nádherně lesknou. 
 
Velikost spinneru je cca 7,6 cm
 
Prodává se v papírové krabičce.
 
Zobrazit více