Kartáč na radiátory Kartáč na radiátory od české značky SPOKAR má plastovou rukověť a syntetická vlákna pro efektivní úklid. Pokud potřebujete více vybavení pro domácnost, podívejte se na naši nabídku domácích potřeb. Prodej kartáčů na radiátory je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe... Celý popis

Koupit za 72 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kartáč na radiátory
Kartáč na radiátory od české značky SPOKAR má plastovou rukověť a syntetická vlákna pro efektivní úklid.
Pokud potřebujete více vybavení pro domácnost, podívejte se na naši nabídku domácích potřeb.
Prodej kartáčů na radiátory je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: plast / kov / syntetické vlákno
typ / druh zboží: čištění, mytí a úklid
výrobce / dovozce: SPOKAR
provedení, specifické vlastnosti: syntetická PA vlákna na spirále, plastové držadlo
charakteristika produktu: dvouramenný kartáč na radiátory
určeno zejména pro: čištění úzkých prostor
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spokar