Sporten IRIDIUM 3 W 19/20

100 %
(1 hodnocení)

Dámské lyže, jak mají být. Jsou vyrobeny v nádherném designu dívčích barev, které jsou ještě navíc doplněny o vázání Vist VSS 310 v bílé barvě, což je jasná souhra těchto barevných kombinací. Lyže Sporten Iridium 3 W Vám umožní plnohodnotný carvingový oblouk. Jsou přítelem v nesnázích a nezaleknou se žádného terénu, na který je postavíte = jednoduše si poradí se vším. Pro maximální tlumení vybrací a pevnost lyže je jádro tvořeno dřevem a speciálním kompozitem. Tak, jako u většiny lyží Sporten,... Celý popis

Koupit za 5 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské lyže, jak mají být. Jsou vyrobeny v nádherném designu dívčích barev, které jsou ještě navíc doplněny o vázání Vist VSS 310 v bílé barvě, což je jasná souhra těchto barevných kombinací.

Lyže Sporten Iridium 3 W Vám umožní plnohodnotný carvingový oblouk. Jsou přítelem v nesnázích a nezaleknou se žádného terénu, na který je postavíte = jednoduše si poradí se vším. Pro maximální tlumení vybrací a pevnost lyže je jádro tvořeno dřevem a speciálním kompozitem. Tak, jako u většiny lyží Sporten, je i zde lehce zvednutá přední část, která umožňuje snadnější nájezd do oblouku (rocker).

Lyže se kompletně dodávají v setu s podložkou Speedspacer a vázáním VIST VSS 310.

Naše doporučení:

Rozměry Sporten Iridium 3 W:

Délka [cm]
Profil [mm]
Rádius [m]

140
122-74-104
9,4

148
122-74-104
10,7

156
122-74-104
12,2

164
122-74-104
13,8

 

BROUŠENÍ: spodní: 0,75°, boční: 89°

Technologie Sporten Iridium 3 W:

 

- 3d tvarovaný povrch - trojrozměrně tvarovaný povrch lyže nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost lyže a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil při obloucích.

- strukturovaná fólie - je tvořena mnoha malými výstupky na povrchu lyže. Zvyšuje torzní tuhost lyže, pohlcuje vibrace a napomáhá k odstranění námrazy. Dopomáhá také zachování estetického vzhledu povrchu lyže po delším používání.

- Polyfly - Speciální PU kompozit, plnící funkci jádra a tlumící vibrace.

- Rocker - Lehce nadzvednutá přední a/nebo zadní část lyže pro lepší průjezd hlubokým sněhem, což ocení lyžař preferující jízdu volným terénem. Navíc usnadňují nájezd do oblouku, čímž celkově zlepší a zpříjemní ovládání lyží na sjezdovce.

- WoodCore - Dřevěné jádro, které se skládá z mnoha spojených lamel výběrového dřeva pro zajištění stability jádra. U běžeckých lyží navíc se vzduchovými kanálky pro odlehčení.

- SKLUZNICE: Nivylen R Base - výrazně tvrdší, lehčí, pevnější, rozměrově stabilnější a mnohem odolnější vůči mechanickému tlaku a náporům prostředí než polyetylen.

Set s vázáním Vist VSS 310 a podložkou SPEEDSPACER:

- DIN: 3-10

- Hmotnost lyžaře: 30 - cca 110 kg

- Výška postoje (deska + vázání): 25 mm

- Výška podložky: 12,5 mm

- nastavení velikosti boty bez nářadí

- Hmotnost: 885g (na jednu lyži)

[img-6422-left-large_default]
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sporten
Určení dámské
Schopnosti lyžaře začátečník
Typ allround
Sezona 19/20
Délka oblouku krátké
Skialpinistické lyže ne
Skluznice Nivylen R Base
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů