Springos SAFEBOOK S

99 %
(5 hodnocení)

Kovová bezpečnostní schránka na klíč napodobující běžnou knihu. Rozměry 16x11,5x5,5 cm. Originální design s důmyslným maskováním. Detailní zpracování, odolné a bezpečné provedení. Perfektní místo pro uložení hotovosti nebo jiných cenností. Nenápadné provedení Trezor ve tvaru knihy Springos Safebook bezpečně uschová vaši hotovost a další cennosti. Můžete v něm uložit bankovky, mince, doklady, klíče nebo různá paměťová média. Trezor má zcela originální design ve tvaru běžné knihy. Toto důmyslné maskování... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kovová bezpečnostní schránka na klíč napodobující běžnou knihu. Rozměry 16x11,5x5,5 cm. Originální design s důmyslným maskováním. Detailní zpracování, odolné a bezpečné provedení. Perfektní místo pro uložení hotovosti nebo jiných cenností.
Nenápadné provedení
Trezor ve tvaru knihy Springos Safebook bezpečně uschová vaši hotovost a další cennosti. Můžete v něm uložit bankovky, mince, doklady, klíče nebo různá paměťová média.

Trezor má zcela originální design ve tvaru běžné knihy. Toto důmyslné maskování ho umožnuje nenápadně umístit mezi ostatní věci do poličky nebo knihovny. Nikoho přece nenapadne, že se jedná o trezor.
Odolná konstrukce
Trezor má pevnou kovovou schránku se zámkem a dvěma klíči. Vnější obal je z plastu, detailně zpracován do podoby anglického slovníku. Přístup k trezoru je velmi snadný, jako kdyby jste chtěli otevřít běžnou knihu.
Hlavní přednosti

- Detailní zpracování
- Odolné a bezpečné provedení
- Pevná kovová schránka
- Zámek se 2 klíči
- Nenápadný obal imitující běžnou knihu

Technické parametry

- Materiál schránky: kov
- Materiál knihy: pvc
- Zamykání: na klíč
- Počet klíčů: 2
- Šířka: 5,5 cm
- Hloubka: 11,5 cm
- Výška: 16 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Springos

Podobné produkty