Sram Red AXS eTap

0 %
(0 hodnocení)

Oceněná logika řazení eTap®, nyní s připojením AXS™. Páčky řazení a brzd SRAM RED Etapa™ staví na tomto základě a integrují nejnovější technologie.   TECHNOLOGIE   ETAP Bezdrátové řazení, pokročilé napájení z baterií a mechatronické technologie, mají sloužit jednomu konečnému účelu: usnadnit nejintuitivnější a nejdůsledněji řazení, jaké je k dispozici. Tato logika řazení se nazývá eTap.   AXS AXS je systém integrace prvků bicyklu, který propojuje elektronické komponenty a software. Aplikace... Celý popis

Koupit za 16 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oceněná logika řazení eTap®, nyní s připojením AXS™. Páčky řazení a brzd SRAM RED Etapa™ staví na tomto základě a integrují nejnovější technologie.
 
TECHNOLOGIE
 

ETAP

Bezdrátové řazení, pokročilé napájení z baterií a mechatronické technologie, mají sloužit jednomu konečnému účelu: usnadnit nejintuitivnější a nejdůsledněji řazení, jaké je k dispozici. Tato logika řazení se nazývá eTap.
 

AXS

AXS je systém integrace prvků bicyklu, který propojuje elektronické komponenty a software. Aplikace SRAM AXS umožňuje jezdcům sledovat stav baterie, měnit nastavení komponentů, přizpůsobovat ovládací prvky, dostávat připomenutí údržby a aktualizovat firmware.
 

X-RANGE

Kompletně přepracovaný převod pro větší rozsah a plynulejší řazení, jakož i pro inteligentnější nastavení řazení - to umožňuje AXS. S X-Range jste vždy na tem správném přeřazeném stupni.
 

REACH ADJUST

Jezdci mají individuální preference polohy, stejně jako jedinečné velikosti rukou a délky prstů. Funkce Reach Adjust usnadňuje nastavení páky pro maximální ovládání jedním prstem pro každého.
 
VLASTNOSTI
 

Podpora AXS™ pro snadnou personalizaci
Jednoduchá a intuitivní logika řazení eTap®
Nastavitelné přizpůsobení pomocí Reach Adjust™
Dva porty pro Blips™ na každé páce
Kompatibilita s mechanickýma ráfkovýma brzdama
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram

Podobné produkty