Sram X01 Eagle AXS

0 %
(0 hodnocení)

Přehazovačka SRAM X01 AXS eTap, Eagle, 12s Odolnější proti XX1 určené do těžšího terénu pro enduro. Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu. Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá... Celý popis

Koupit za 13 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přehazovačka SRAM X01 AXS eTap, Eagle, 12s

Odolnější proti XX1 určené do těžšího terénu pro enduro.

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu.

Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu.

Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice, takže to jezdec ani nepozná. Primárním účelem brzdy Overload Clutch je ochrana motoru přehazovačky, ale díky ní dochází i k ochraně přehazovačky samotné a dokonce i patky rámu.

- O 10 mm kratší vodítko oproti mechanické Eagle™ přehazovačce

- Type-3 brzda na kuličkových ložiscích

- X-Horizon Actuation

- Ochranná brzda Overload Clutch

- Nulový nárůst hmotnosti oproti mechanickému systému

- Počet rychlostí 12

- Materiál hliník, karbon

- Barvy černá

- Vnější vodítko karbonové

- Kompatibilita pouze s kazetou Eagle™ 10-50z a 10-52z

- Vnitřní vodítko hliníkové

- Pružina titanová

- Kladky komp. pouze s Eagle™ řetězem 

- součástí balení přípravek pro nastavení kladky

- hmotnost 350g (bez baterie)

- Baterie není součástí balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram
Hmotnost 1150 g

Podobné produkty