SRAM GX T-Type Eagle AXS

0 %
(0 hodnocení)

Přehazovačka SRAM GX SL T-Type Eagle AXS 12 rychl. (baterie není součástí balení) Přehazovačka GX SL Eagle Transmission od základu mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka T-Type se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky. Její způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení a drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission... Celý popis

Koupit za 12 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přehazovačka SRAM GX SL T-Type Eagle AXS 12 rychl. (baterie není součástí balení)

Přehazovačka GX SL Eagle Transmission od základu mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou.
Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka T-Type se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky. Její způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení a drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission mají stejně intuitivní párování a nastavení jako přehazovačky Eagle AXS. Přehazovačka je vybavená přetížitelnou spojkou Overload Clutch a má “skrytý” profil odstraňující všechny součásti, které nejsou potřebné k vítězství. Přehazovačka umožňuje běžnou údržbu a ke zlepšení výkonu v závodě je vybavená spodní kladkou nazvanou Magic Wheel, která se nadále otáčí, i když se v ní zachytí předmět. Kromě toho přehazovačka XX SL Eagle Transmission disponuje karbonovým vodítkem, vyměnitelným vnějším krytem a krytem b-kloubu v elegantní černé barvě. Výsledek je nevídaný výkon přehazování, nízká hmotnost a bezprecedentní síla.

- Spojení s rámem bez patky Hangerless Interface, plné uchycení Full Mount.
- Super silná a super lehká s bezkonkurenčním výkonem přehazování. Instalace a párování pomocí spolehlivého a známého standardního postupu AXS pro nastavení a párování.
- Prvky pro hladký chod řetězu.
- Magic Wheel (volné otáčení spodní kladky)
- Overload Clutch (přetížitelná spojka)
- Osekaná na nejčistší formu pro dosažení nejlehčí přehazovačky T-Type

Platforma    GX T-TYPE
Dlouhý popis    Přehazovačka GX T-Type Eagle AXS 12rychlostní (Baterie NENÍ součástí balení)
Počet rychlostí    12s
Barva    Black
Maximální počet zubů na kazetě    52
Materiál vodítka    Steel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram

Podobné produkty