Sram X01 Eagle

90 %
(4 hodnocení)

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu. Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu. Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti... Celý popis

Koupit za 6 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu.
Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu.
Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice, takže to jezdec ani nepozná. Primárním účelem brzdy Overload Clutch je ochrana motoru přehazovačky, ale díky ní dochází i k ochraně přehazovačky samotné a dokonce i patky rámu.

O 10 mm kratší vodítko oproti mechanické Eagle™ přehazovačce
Type-3 brzda na kuličkových ložiscích
X-Horizon Actuation
Ochranná brzda Overload Clutch
Nulový nárůst hmotnosti oproti mechanickému systému
Počet rychlostí 12
Materiál hliník
Barva černá/červená
Maximální počet zubů na kazetě: 52z
Vnitřní i vnější vodítko hliníkové
Pružina titanová
Kladky komp. pouze s Eagle™ řetězem
součástí balení přípravek pro nastavení kladky
hmotnost 377g (bez baterie)
Baterie není součástí balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram
Hmotnost 276 g

Podobné produkty