Sram X01 Eagle AXS

0 %
(0 hodnocení)

"SRAM Eagle AXS přehazovačka. Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu. Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu. Nová technologie Overload Clutch ochraňuje... Celý popis

Koupit za 21 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

"SRAM Eagle AXS přehazovačka.

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu.

Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu.

Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice, takže to jezdec ani nepozná. Primárním účelem brzdy Overload Clutch je ochrana motoru přehazovačky, ale díky ní dochází i k ochraně přehazovačky samotné a dokonce i patky rámu.

O 10 mm kratší vodítko oproti mechanické Eagle™ přehazovačce Type-3 brzda na kuličkových ložiscích X-Horizon Actuation Ochranná brzda Overload Clutch Nulový nárůst hmotnosti oproti mechanickému systému.

Přehazovačka je dodávána bez baterie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram

Podobné produkty