Sterling Elite 2 Plus XS

0 %
(0 hodnocení)

Při každé objednávce skútru je DOPRAVA ZDARMA. Skútry jsou repasované (použité), na koupi se vztahuje záruční lhůta repasovaného zboží 12 měsíců. Baterie je použitá, záruka na provoz baterie je půl roku, je možné koupit do vozíku baterii novou za výhodných podmínek, která má výrobcem stanovenou záruku 24 měsíců a životnost dle výrobce 6 - 8 let. Zboží Vám bude doručeno na Vaši adresu naším zaměstnancem, vozík Vám bude předveden a budete mít možnost vyzkoušet. S případnými dotazy nebo jakýmikoliv... Celý popis

Koupit za 38 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Při každé objednávce skútru je DOPRAVA ZDARMA. Skútry jsou repasované (použité), na koupi se vztahuje záruční lhůta repasovaného zboží 12 měsíců. Baterie je použitá, záruka na provoz baterie je půl roku, je možné koupit do vozíku baterii novou za výhodných podmínek, která má výrobcem stanovenou záruku 24 měsíců a životnost dle výrobce 6 - 8 let. Zboží Vám bude doručeno na Vaši adresu naším zaměstnancem, vozík Vám bude předveden a budete mít možnost vyzkoušet. S případnými dotazy nebo jakýmikoliv nejasnostmi nás určitě neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 604 509 517, nebo pište na e-mail: obchod@zdravotnictvi.net, budeme se snažit Vám co nejlépe poradit.

 

SOUČÁSTÍ BALENÍ ZBOŽÍ

- Vámi vybraný typ vozíku včetně použité baterie

- Automatická nabíječka

- Návod k použití skútru

Záruka: 24 měsíců
repasovaný produkt
doprava zdarma

cena repasovaný: 38.900 Kč s DPH
cena zánovní: 46.900 Kč s DPH

Skútr Sterling Elite 2 Plus XS

Elektrický tříkolový invalidní skútr Sterling Elite 2 Plus XS je modernizovaná verze oblíbeného skútru Elite XS. Tento nový model vozíku se zaměřil především na jízdní vlastnosti a pohodlí uživatele. Díky novému systému odpružení skútru se uživatel bude cítit pohodlně a jistě i na nezpevněných cestách. Velkou modernizací prošlo řízení vozíku, kde na ovládacím panelu naleznete velký display s veškerými informacemi o jízdě jako je stav nabití baterií, počet najetých kilometrů, tachometr rychlosti a nastavení jízdního režimu skútru. Dále je zde nové ovládání plynu, které se na tříkolce zjednodušilo a je možné ho ovládat i jednou rukou. Invalidní elektro skútr má otočnou, výškově nastavitelnou sedačku s vodorovným posuvem a nastavitelnými područkami. O dobrou viditelnost se u skútru postarají moderní LED světla. Invalidní skútr nové generace bude vyhovovat téměř každému uživateli, díky jednoduchému nastavení sloupku řízení a dostatečnému místu na nohy.

Technická data

Šířka:
67cm

Pneumatika přední:
13"

Barva
modrá

Délka:
139cm

Otočení:
280cm

Hmotnost bez baterií:
86 kg

Váha
132 kg

Baterie
75Ah 12V

stoupavost:
15º při 175 kg

Rychlost:
15 km/h

dojezd:
až 55km

Pneumatiky zadní:
13"

Nosnost:
175 kg

Výbava

- elektromagnetická brzda

- ukazatel nabití baterií

- stavitelný úhel sloupku řízení

- regulace řídítek

- zpátečka

- neutrál

- zamykání klíčkem

- osvětlení LED vepředu i vzadu

- blinkry

- klakson

- otočné a sklopné sedadlo

- loketní opěrky

- protiskluzová podlaha

- automatická nabíječka

- rychlost - nastavitelná

- ovládání pravou nebo levou rukou

- přední pohotovostní brzda 
Zobrazit více