Stihl MS 271

87 %
(16 hodnocení)

Mnohostranná motorová pila STIHL MS 271 s výkonem 2,6 kW s úsporným motorem 2-MIX.   Dlouhodobý systém filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem. Profesionální antivibrační systém. Odpovídá normě o zplodinách EU II. Ideální pro farmáře, zahradnické firmy, stavební dělníky a tesaře, ale i pro domácí přípravu palivového dříví. BALENÍ OBSAHUJE:  MS 271 Pilový řetěz Vodící lišta  Kryt lišty Základní nářadí Návod Bezpečnost Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje, který naleznete... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mnohostranná motorová pila STIHL MS 271 s výkonem 2,6 kW s úsporným motorem 2-MIX.  

Dlouhodobý systém filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem.
Profesionální antivibrační systém.
Odpovídá normě o zplodinách EU II.
Ideální pro farmáře, zahradnické firmy, stavební dělníky a tesaře, ale i pro domácí přípravu palivového dříví.

BALENÍ OBSAHUJE: 

MS 271
Pilový řetěz
Vodící lišta 
Kryt lišty
Základní nářadí
Návod

Bezpečnost

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje, který naleznete u každého stroje zde na stránkách.
Názorné informace o bezpečném používání strojů naleznete v intruktážních videích STIHL.

Sériová výbava

STIHL 2-MIX

Ekonomický motor STIHL 2-MIX s technologií kanálů 1v4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Stroj tak ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez této technologie. Zároveň se sníží emise zplodin až o 50%.

Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku

Přes kryt řetězky na boční části stroje ovládáte šroub. To brání kontaktu pokožky s pilovým řetězem a hroty ozubeného dorazu.

Olejové čerpadlo s možností regulace množství

Sami si určíte přesné dávkování oleje. Označení E garantuje dostatečné množství oleje v každé situaci. Profesionálové dávkují jemněji. Můžete tak uspořit až 50% oleje.

Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání

Patentované speciální uzávěry pro palivovou a olejovou nádrž. Nádrž tak rychle, snadno a bez nářadí otevřete a uzavřete.

Dlouhodobý systém filtrace vzduchu

Nasátý vzduch je setrvačníkem uveden do rotace. Odstředivou silou jsou nečistoty odloučeny ke stěně skříně a vyneseny ven ze stroje přes žebra válce. Prostřednictvím předřadného odlučovacího kanálu je tak do vzduchového filtru přiváděn téměř čistý vzduch bez nečistot.

Antivibrační systém

Pryžové tlumiče snižují přenos chvění z motoru a řezného nástroje. Rukojeť má tak mimořádně nízké vibrace. Práce se strojem je tak komfortní a pohodlná.

Jednopáčkové ovládání

Bezpečné ovládání stroje, díky jediné ovládací páčce pro všechny režimy startů. Pravá ruka tak stále bezpečně zůstává na rukojeti.

Kompenzátor

Konstantní výkon stroje, díky regulační jednotce v karburátoru, která hlídá znečištění filtru. Výkon tak zůstává konstantní. Filtr se čistí ve chvíli, když má vzduchový filtr ucpáno více jak 80% povrchu. Dlouhá práce bez přerušení.

Systém mazání řetězu Ematic

Systém STIHL Ematic (vodící lišta Ematic, pilový řetěz Oilomatic a olejové čerpadlo) slouží k optimálnímu mazání stroje. Systém zajišťuje dokonale rovnoměrné mazání. Spotřeba oleje se tak snižuje až o 50%.

Technika čtyř kanálů STIHL

Čtyři přepouštěcí kanály zvíří před zapálením směs paliva a vzduchu. Dochází tak k ideálnímu spalování paliva a vyšší účinnosti motoru. 

Ohřívání karburátoru teplým vzduchem

Spolehlivá pomoc v zimních měsících. Karburátor v zimě nezamrzne díky teplému vzduchu, který obtéká karburátor.

Výbava pro dodatečné doplnění

Filtr HD2

Nově vyvinutý filtr HD2 s filtračním materiálem z polyethylénu má až o 70% jemnější póry než současné polyamidové filtry a dokáže tak zachytit extra jemný prach. Filtr odpuzuje vodu a olej, proto se skvěle čistí. Filtr je demontovatelný bez použití nářadí pouhým otočením filtru o 1/4 otáčky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stihl
Typ pily univerzální
Délka lišty 37 cm
Hmot­nost 5.6 kg
Typ pohonu benzínové
Otáčky 9500 ot/min
Výkon 2600 W
Hladina hluku 115 dB
Jednoruční ne
Teleskopické ne
Zdvihový objem 50.2 cm3
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty