Stöckli Montero AX 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Sjezdové lyže STÖCKLI MONTERO AX 22/23 Nové Montero AX slibuje naprostou všestrannost. Upravené sjezdovky? Čerstvý prašan? Těžká jarní břečka? Pro tuto hravou lyži - žádný problém. Vlnité štěrbiny v Titanalu a rocker na špičce a patě činí tuto lyži snadno ovladatelnou a hbitou, ideální pro oblouky s krátkým až středním poloměrem. Se svým středem 80 mm také získává stabilitu a funguje perfektně za všech podmínek. Technologie SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY - Lyže jsou skládané vrstvu po vrstvě a... Celý popis

Koupit za 35 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sjezdové lyže STÖCKLI MONTERO AX 22/23

Nové Montero AX slibuje naprostou všestrannost. Upravené sjezdovky? Čerstvý prašan? Těžká jarní břečka? Pro tuto hravou lyži - žádný problém. Vlnité štěrbiny v Titanalu a rocker na špičce a patě činí tuto lyži snadno ovladatelnou a hbitou, ideální pro oblouky s krátkým až středním poloměrem. Se svým středem 80 mm také získává stabilitu a funguje perfektně za všech podmínek.
Technologie SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY

- Lyže jsou skládané vrstvu po vrstvě a poté pod tlakem ve velké teplotě slisovány a slepeny.
- Sendvičová konstrukce je dlouhodobě osvědčená technologie. Lyže této konstrukce mají lepší životnost klíčových vlastností.
SOLID METAL EDGE
Nově jsou všechny modely lyží Stöckli osazeny širšími hranami. Tím se výrazně prodlužuje životnost lyží. Extrémně se to projevuje v segmentu půjčoven lyží, kde jsou nejvíce namáhány. Extra robustní materiály chrání povrch lyže ještě lépe proti poškození.

Výhody:

- delší životnost
- možnost více servisních cyklů
ADAPTIVE CONTACT LENGTH
Technologie FEC a ROCKER vytváří společně technologii ACL (adaptivní kontaktní délka).

Čím větší je náklon lyže na hranu v oblouku, tím větší je i kontaktní délka hrany s podložkou, a tím také lepší grip a stabilita v oblouku. Lehká ovladatelnost až hravost lyže je zachována, aniž by muselo nutně dojít ke ztrátě stability.

Přehled vyráběných lyží:
Délky [cm] Rádius [m] Geometrie ŠpičkaStředPata 163 13,5 124 80 112 168 14,5 124 80 112 173 15,5 124 80 112 178 16,5 124 80 112 183 17,5 124 80 112
Kompatibilní vázání (event. desky) máme skladem a rádi vám pomůžeme s výběrem - nabídka v e-shopu zatím není kompletní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stöckli
Určení unisex
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ all mountain
Sezona 22/23
Materiál jádra dřevěné

Podobné produkty