Zábavný hrací kruh nabízí 24 různých aktivit pro různá vývojová stádia dítěte od narození. Kruh se skládá z několika dílů, které rychle a jednoduše spojíte dohromady. Do otvorů v kruhu můžete připevnit libovolné kombinace aktivit a připravit tak dítěti vždy nové prostředí pro zkoumání a hraní. - Pro miminko od narození jsou určeny vysoce kontrastní obrázky v černo-bílém provedení i bezpečné zrcátko. - Pro děti od dvou měsíců jsou navrženy šusticí různobarevné hračky s výraznými barevnými obrázky.... Celý popis

Koupit za 751 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zábavný hrací kruh nabízí 24 různých aktivit pro různá vývojová stádia dítěte od narození. Kruh se skládá z několika dílů, které rychle a jednoduše spojíte dohromady.

Do otvorů v kruhu můžete připevnit libovolné kombinace aktivit a připravit tak dítěti vždy nové prostředí pro zkoumání a hraní.

- Pro miminko od narození jsou určeny vysoce kontrastní obrázky v černo-bílém provedení i bezpečné zrcátko.

- Pro děti od dvou měsíců jsou navrženy šusticí různobarevné hračky s výraznými barevnými obrázky.

- Děti od čtyř měsíců mohou zkoumat rukama i ústy různorodé textury hraček, které po zmáčknutí šustí, pískají či chrastí.

Aktivity umístěné před dítětem pomáhají zabavit dítě i při hře na bříšku. Poloha na bříšku je důležitá pro posilování krčních a zádových svalů, které později umožňují dítěti začít se přetáčet, lézt a sedět bez opory.

Hračky pomáhají rozvíjet jednotlivé smysly dítěte a jeho motorické dovednosti. Hrací kruh je velmi snadné rozložit a uklidit, když jej právě nepoužíváte. Vhodné pro děti od narození.

Věk: 0+

Materiál: textil, plast

Průměr kruhu:90 cm

Rozměr balení: 45 x 34 x 6 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Taf toys
Barva bílé
Materiál plastové, látkové