Tavný prostředek na čištění žehliček od napálených nečistot. Vysoce účinný tavný prostředek na čištění napálených žehlících ploch u žehliček. Lze použít u všech povrchů - hliníkových, nerezových, teflonových i keramických. Napálené nečistoty odstraní bez poškození žehlící plochy žehličky. Na žehličkách používaných v domácnostech dochází postupně k napálení povlaku, který znesnadňuje žehlení. (Připáleniny vzniklé nevhodně nastavenou teplotou, aj.) Žehličku nechejte vyhřát na teplotu určenou k žehlení... Celý popis

Koupit za 57 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tavný prostředek na čištění žehliček od napálených nečistot. Vysoce účinný tavný prostředek na čištění napálených žehlících ploch u žehliček.
Lze použít u všech povrchů - hliníkových, nerezových, teflonových i keramických. Napálené nečistoty odstraní bez poškození žehlící plochy žehličky.
Na žehličkách používaných v domácnostech dochází postupně k napálení povlaku, který znesnadňuje žehlení. (Připáleniny vzniklé nevhodně nastavenou teplotou, aj.)
Žehličku nechejte vyhřát na teplotu určenou k žehlení bavlny až lnu (cca 135-140oC). Odstraňte potřebnou část obalu přípravku.
Žehličku držte ve vodorovné poloze, potřete přiměřeným množstvím TAPUNY. Vzniklá tavenina musí zpěnit (podmínka účinku). Pokud ke vzniku pěny nedojde, svědčí to o nízké teplotě žehličky, kdy je čištění neúčinné a je nutné ho opakovat.
Čištění provádějte ve větrané místnosti, neboť reakcí se uvolňuje malé množství čpavku.
Zpěněné nečistoty setřete vhodnou, nejlépe bavlněnou, textilií. U silně znečištěných povrchů je nutno postup opakovat.
POZOR na popálení - pracujete při vysoké teplotě!
Textilii použitou na otření žehličky můžete vyprat ve vodě a opětovně použít.
Nežádoucí skvrny od TAPUNY (vzniklé případně ukápnutím taveniny na oděv, koberec či nábytek) lze též snadno odstranit vodou.
Jedno balení TAPUNY vystačí na pět i více použití v závislosti na stupni znečištění žehličky.
Při čištění odstraňujte pouze potřebnou část obalu, neboť přípravek je mírně navlhavý.
Skladujte jej v suchém prostředí!
Pravidelným používáním TAPUNY si usnadníte žehlení! 
Balení - kovová patrona s přípravkem o hmotnosti 55 g 
Zobrazit více

Parametry

Množství 80 g
Výrobce Druchema