Menší plastová popelnice o objemu 120 l je určena pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Oproti plechovým popelnicím má hned několik výhod. Nižší váha a kolečka velmi usnadňují manipulaci s popelnicí. Dalšími výhodami plastů je trvanlivý nekorodující povrch, odolnost vůči UV záření a chemickým látkám. Nádoba je velmi odolná proti mechanickému poškození. Plochy popelnice a víka nemají žádné ostré hrany, takže zabraňují ulpívání nečistot. Volné plochy jsou vhodné pro umístění loga nebo třeba... Celý popis

Koupit za 574 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Menší plastová popelnice o objemu 120 l je určena pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Oproti plechovým popelnicím má hned několik výhod. Nižší váha a kolečka velmi usnadňují manipulaci s popelnicí. Dalšími výhodami plastů je trvanlivý nekorodující povrch, odolnost vůči UV záření a chemickým látkám.

Nádoba je velmi odolná proti mechanickému poškození. Plochy popelnice a víka nemají žádné ostré hrany, takže zabraňují ulpívání nečistot. Volné plochy jsou vhodné pro umístění loga nebo třeba čísla popisného. Kolečka popelnice jsou gumová a snižují tak hluk při manipulaci. Upevněna jsou na ocelové ose, která má vysokou nosnost.

K dostání jsou také žluté, modré, červené, zelené, hnědé popelnice a hnědé perforované popelnice na bioodpad.

objem: 120l
rozměry: 560*480*940mm
délka osy cca 46 cm
maximální celkové zatížení: 60 kg
splňuje normy CE a EN 840
hmotnost: 8 kg
barva: černá

Plastová popelnice o objemu 120 l, nosnost 60 kg, černá barva.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TAVOBAL
Objem 120 l
Kolečka ano
Typ popelnice
Materiál plastové
Hmotnost 8 kg