Plastová popelnice o objemu 240 l je určena pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Oproti plechovým popelnicím má hned několik výhod. Nižší váha a kolečka velmi usnadňují manipulaci s popelnicí. Další výhody plastů je trvanlivý nekorodující povrch, odolnost vůči UV záření a chemickým látkám. Nádoba je velmi odolná proti mechanickému poškození. Plochy popelnice a víka nemají žádné ostré hrany, takže zabraňují ulpívání nečistot. Volné plochy jsou vhodné pro umístění loga nebo třeba čísla popisného.... Celý popis

Koupit za 787 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastová popelnice o objemu 240 l je určena pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Oproti plechovým popelnicím má hned několik výhod. Nižší váha a kolečka velmi usnadňují manipulaci s popelnicí. Další výhody plastů je trvanlivý nekorodující povrch, odolnost vůči UV záření a chemickým látkám.

Nádoba je velmi odolná proti mechanickému poškození. Plochy popelnice a víka nemají žádné ostré hrany, takže zabraňují ulpívání nečistot. Volné plochy jsou vhodné pro umístění loga nebo třeba čísla popisného. Kolečka popelnice jsou gumová a snižují tak hluk při manipulaci. Upevněna jsou na ocelové ose, která má vysokou nosnost.

K dostání jsou také žluté, zelené, červené, hnědé, modré popelnice a a hnědé perforované popelnice na bioodpad.

objem: 240l
rozměry: 58 x 73 x 107 cm (délka, šířka, výška)
dělka osy cca 54 cm
maximální celkové zatížení: 80 kg
plní normy CE a EN 840
hmotnost 12 kg
barva: černá

Plastová popelnice o objemu 240 l, nosnost 80 kg, černá barva.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TAVOBAL
Objem 240 l
Kolečka ano
Typ popelnice
Materiál plastové
Hmotnost 12.25 kg