Tefal FV 5737 E0

94 %
(8 hodnocení)

Napařovací žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2 s žehlicí plochou Durilium Airglide a výkonem až 2 500 W pro snadné a rychlé žehlení. Napařovací žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2 Durilium Airglide Výkon až 2 500 W Nepřetržitý výstup páry až 45 g/min Parní ráz 220 g/min Automatické vypnutí Funkce Anti-Drip Automatické nastavení páry Objem nádržky na vodu: 270 ml Délka přívodního kabelu: 2 m Žehlicí plocha Durilium Airglide Vysoce kvalitní žehlicí plocha Durilium Airglide, která poskytuje... Celý popis

Koupit za 1 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Napařovací žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2 s žehlicí plochou Durilium Airglide a výkonem až 2 500 W pro snadné a rychlé žehlení.

Napařovací žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2

Durilium Airglide
Výkon až 2 500 W
Nepřetržitý výstup páry až 45 g/min
Parní ráz 220 g/min
Automatické vypnutí
Funkce Anti-Drip
Automatické nastavení páry
Objem nádržky na vodu: 270 ml
Délka přívodního kabelu: 2 m

Žehlicí plocha Durilium Airglide
Vysoce kvalitní žehlicí plocha Durilium Airglide, která poskytuje výjimečnou kluznost a dlouhotrvající funkčnost, byla navržena pro skvělou odolnost a každodenní výsledky. Kvalitně zpracovaná konstrukce je vybavena přesnou špičkou, která vám umožní vyhladit záhyby všude, dokonce i na těžko přístupných místech, jako jsou švy, límce nebo prostor mezi knoflíky.

Výkonné žehlení
Perfektní napařovací žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2 nabízí silný výkon pro každodenní použití s příkonem 2 500 W pro rychlé zahřátí. Extra silný parní ráz 220 g/minutu si poradí s nepoddajnými záhyby i na silných tkaninách. Nepřetržitý výstup páry až 45 g/min umožňuje efektivnější a výkonnější žehlení, abyste měli tuto činnost co nejrychleji za sebou.

Automatické nastavení páry a vertikální napařování
Díky automatickému parnímu systému je žehlička Tefal FV5737E0 Easygliss 2 snadno použitelná a umožňuje nastavit správnou kombinaci páry a teploty pouhým otočením knoflíku. Napařování jemných tkanin nebo dlouhých oděvů je snadné díky funkci vertikální páry. Je ideální pro vyhlazení záhybů na oblecích nebo jiných oděvech, které visí na ramínku, dokonce i na záclonách.

Automatické vypnutí a funkce Anti-Drip
Žehlička se automaticky přepne do pohotovostního režimu po 8 minutách, pokud je ponechána bez dozoru ve svislé poloze, a po 30 sekundách, pokud je ponechána bez pohybu na žehlicí ploše nebo na boku. Tím se zabrání spálení látky a plýtvání energií. Udržujte své oblečení beze skvrn díky systému ochrany proti odkapávání, abyste měli dokonale čisté oblečení a vypadali skvěle každý den.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let
Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku
270 ml

Parní ráz
220 g/min

Automatické vypnutí
Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva
modrá

Hmotnost
1.32 Kg

Konektivita

Délka kabelu
2 m

Další vlastnosti

Značka
Tefal

Objem vodního zásobníku
270 ml

Další parametry

Cestovní
Ne

Energetické údaje

Příkon
2500 W

Funkce

Odvápňovací systém
Ne

Variabilní výstup páry
45 g/min

Systém proti kapání
Ano

Vertikální napařování
Ano

Kropení
Ano

Parní ráz
220 g/min

Automatické vypnutí
Ano

Automat.nastavení teploty
Ne
Zobrazit více

Parametry

Příkon 2500 W
Systém odvápňování ano
Vertikální napařování ano
Systém proti odkapávání ano
Samočištění ano
Automatické vypínání ano
Kropení ano
Parní ráz 220 g/min
Rovnoměrné dávkování páry 45 g/min
Objem vodní nádržky 270 ml
Hmotnost 1.45 kg
Výrobce Tefal
Žehlicí plocha keramické
Typ žehličky napařovací
Délka přívodového kabelu 2.5 m
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty