Tefal FV 9867 E0

96 %
(6 hodnocení)

POPIS PRODUKTU Napařovací žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure, systém filtru proti mikrokalci, příkon 3 000 W, trvalý výstup páry 60 g/min, parní ráz 260 g/min, žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean, nástavec na žehlicí plochu ProtecStyle, vertikální napařování, kropení, automatické napařování, systém proti odkapávání, automatické vypnutí, délka kabelu 2,5 m, objem nádržky na vodu 350 ml, ergonomický spouštěč páry, upozornění na vodní kámen. Napařovací žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure... Celý popis

Koupit za 3 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POPIS PRODUKTU

Napařovací žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure, systém filtru proti mikrokalci, příkon 3 000 W, trvalý výstup páry 60 g/min, parní ráz 260 g/min, žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean, nástavec na žehlicí plochu ProtecStyle, vertikální napařování, kropení, automatické napařování, systém proti odkapávání, automatické vypnutí, délka kabelu 2,5 m, objem nádržky na vodu 350 ml, ergonomický spouštěč páry, upozornění na vodní kámen.

Napařovací žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure

- Výkon 3 000 W
- Výstup páry 60 g/min
- Parní ráz 260 g/min
- Automatická pára
- Vertikální napařování
- Kropení
- Systém proti odkapávání
- Objem 350 ml
- Durilium AirGlide Autoclean
- Automatické vypnutí
- Zabíjí 99,9 % virů

Výkonná žehlička

Napařovací žehlička Tefal FV9867E0 Ulimate Pure s příkonem 3 000 W pro rychlé zahřátí a vysoký výkon. Intenzivní parní ráz 260 g/min pomáhá žehlit silné tkaniny a snadno si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby. Nepřetržitý výstup páry až 60 g/min poskytuje ideální konstantní množství páry pro účinné odstranění všech záhybů. Zásobník na vodu o objemu 350 ml je dostatečně velký pro dlouhé žehlení.

Durilium AirGlide Autoclean

Technologie Durilium AirGlide zajišťuje nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý společností Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu bez poskvrny a v perfektním stavu.

Inteligentní funkce

Pokud je žehlička FV9867E0 Ultimate Pure omylem ponechána bez dozoru, automaticky se vypne. Ve svislé poloze se vypne za 8 minut. Pokud zůstane stát na žehlicí ploše, vypne se za pouhých 30 sekund. Funkce proti odkapávání zabraňuje odkapávání vody během žehlení a vzniku skvrn na prádle. Díky funkci automatické páry se nemusíte starat o výběr správného množství páry. Stačí zvolit teplotu odpovídající typu žehleného prádla a žehlička se o zbytek postará automaticky
Zobrazit více

Parametry

Příkon 3000 W
Systém odvápňování ano
Vertikální napařování ano
Systém proti odkapávání ano
Samočištění ano
Automatické vypínání ano
Kropení ano
Parní ráz 260 g/min
Rovnoměrné dávkování páry 60 g/min
Objem vodní nádržky 350 ml
Hmotnost 1.45 kg
Výrobce Tefal
Žehlicí plocha keramické
Typ žehličky napařovací
Délka přívodového kabelu 2.5 m
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty