The Screaming O - The RingO

83 %
(37 hodnocení)

Použití Erekční kroužek je dostatečně elastický, aby příliš neškrtil, ale je dostatečně silný, aby podpořil dlouhotrvající erekci a zabránil předčasné ejakulaci. Navlékněte ho na ztopořený penis až k jeho koření. Počet kroužků můžete libovolně kombinovat. Jeden navléct až pod varlata a druhý ke kořeni penisu. Užívejte si sex naplno bez omezení podle vaší fantazie. Nepoužívejte lubrikační gely na silikonové bázi. Mohlo by dojít k narušení povrchu a následnému roztržení kroužku. Doporučujeme lubrikační... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Použití
Erekční kroužek je dostatečně elastický, aby příliš neškrtil, ale je dostatečně silný, aby podpořil dlouhotrvající erekci a zabránil předčasné ejakulaci. Navlékněte ho na ztopořený penis až k jeho koření. Počet kroužků můžete libovolně kombinovat. Jeden navléct až pod varlata a druhý ke kořeni penisu. Užívejte si sex naplno bez omezení podle vaší fantazie.
Nepoužívejte lubrikační gely na silikonové bázi. Mohlo by dojít k narušení povrchu a následnému roztržení kroužku. Doporučujeme lubrikační gel na vodní bázi.

Proč si vybrat právě The RingO Black?
- Pevnější a silnější erekce s intenzivnějšími orgasmy
- Pomáhá kontrolovat předčasnou ejakulaci
- Flexibilní, pohodlný erekční kroužek

Materiál a barva
- SEBS silikon
- černá (mírně transparentní)

Vlastnosti a rozměry
- Opětovně použitelná zábava - není třeba baterií
- Bez latexu a ftalátů
- 100% vodotěsný

- Vnitřní průměr: 1,8 cm
- Vnější průměr: 3,2 cm
- Váha: 2 g

Obsah balení
The RingO Black - 1x erekční kroužek

Údržba
Kroužek před a po každém použití umyjte mýdlem a opláchněte pod proudem vlažné vody. Otřete do sucha a postříkejte jej dezinfekčním sprejem na erotické hračky. Uchovávejte na temném místě mimo dosah jiných hraček nebo předmětů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce The Screaming O
Materiál silikon
Typ erekční kroužky
Vibrační ne