Thule 9059 Onto

90 %
(1 hodnocení)

Přepravní box Thule Onto 9059 je prémiový nákladní box se snadným přístupem rozšiřuje úložný prostor vozidla o 300 l. Získejte další úložný prostor na vašem voze a užívejte si maximální pohodlí uvnitř. Úložný box Thule Onto 9059 o velikosti 300 litrů pomůže přepravit náklad na nosiči kol na tažném zařízení. Široká nabídka příslušenství Thule otevírá nespočet možností Máte svůj vůz vybavený tažným zařízením a k němu přikoupený nosič jízdních kol právě pro tažné zařízení? Pak nemusíte tento nosič... Celý popis

Koupit za 26 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přepravní box Thule Onto 9059 je prémiový nákladní box se snadným přístupem rozšiřuje úložný prostor vozidla o 300 l.
Získejte další úložný prostor na vašem voze a užívejte si maximální pohodlí uvnitř. Úložný box Thule Onto 9059 o velikosti 300 litrů pomůže přepravit náklad na nosiči kol na tažném zařízení.
Široká nabídka příslušenství Thule otevírá nespočet možností
Máte svůj vůz vybavený tažným zařízením a k němu přikoupený nosič jízdních kol právě pro tažné zařízení? Pak nemusíte tento nosič používat pouze pro přepravu vašich jízdních kol. Značka Thule patří mezi průkopníky praktického příslušenství k osobním i užitkovým vozům. Při vývoji svých moderních produktů myslí také na to, aby byly plně kompatibilní s řadou dalšího příslušenství a doplňků.
I proto nechybí široký výběr z řady příslušenství, bez kterého by rodinné výlety, dovolené, rekreace i sportovní víkendy neobešly. Mezi nejzajímavější doplňky patří bezesporu přepravní boxy. Potřebujete získat další úložné místo například pro batoh s golfovým náčiním nebo místo pro uložení piknikového nábytku? Pak právě pro vás bude skvělou volbou přepravní box Thule Onto 9059. S ním zvýšíte přepravní kapacitu vašeho vozu. Stejně tak není problém nosič doplnit a rozšířit o řadu různých dalších doplňků a adaptérů, a tak ho využít i jindy, než jenom v rámci klasické cyklistické sezony. Vybírejte další doplňky pro řadu Thule v našem internetovém obchodě!
Získejte další úložný prostor s Thule Onto 9059
Chystáte se na rodinný výlet nebo dovolenou a potřebujete ve svém voze získat další úložný prostor pro přepravu piknikového vybavení, sportovního náčiní nebo oblečení? S úložným boxem Thule Onto 9059 získáte dostatečný prostor, který vám chybí v zavazadlovém prostoru. Nabídněte posádce svého vozu komfortní prostor a aktuálně nepotřebné věci umístěte do přepravního boxu. Thule Onto 9059 je špičkový přepravní box prémiové kvality s pohodlným přístupem, ať už budete potřebovat cokoliv. Rozšiřte přepravní kapacitu vašeho vozu o dalších 300 l.
Tento přepravní box se jednoduše instaluje na nosič jízdních kol na tažném zařízení. Nespornou výhodou tohoto boxu je, že nemusíte instalovat střešní nosič a následně úložný střešní box, který má vliv nejen na jízdní vlastnosti vašeho vozu, ale také na spotřebu. Thule Onto 9059 je umístěn v zadní části vašeho vozu stejně tak, jako byste přepravovali kola. Nízko položené umístění nabízí bezproblémový přístup. Základní nosič, na který se box montuje, je výklopný. Díky jednoduchému odklopení máte přístup i do zavazadlového prostoru i s namontovaným boxem Thule Onto 9059.  
Snadná instalace
Box se velmi jednoduše instaluje na nosič jízdních kol pro tažné zařízení. Celková váha boxu činí pouhých 24 kg. Proto i práce s ním je velmi snadná. Box je dále vybavený praktickými ergonomickými postranními úchyty, které zabezpečují pohodlnou manipulaci. Když zrovna box nepotřebujete, jednoduše jej uskladníte ve své garáži i ve skříni v tom nejmenším apartmánu.
Specifikace přepravního boxu Thule Onto 9059
-  Snadná instalace na nosič jízdních kol značky Thule
-  Pro instalaci není potřeba žádné nářadí
-  Získejte další úložný prostor ve vašem voze o 300 litrů
-  Prémiový box Thule je vhodný pro převoz sportovního vybavení (2 x golf bag, Thule Chariot, helmy, boty,..), ale současně pro běžné věci převážené v kufru vozidla
-  Snadná manipulace s boxem i uloženými věcmi díky nízké poloze boxu
-  Sklopná funkce umožní snadný přístup do kufru auta
-  Jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní velikosti
-  Integrované rukojeti pro snadnou manipulaci
-  Atest TÜV
Technické údaje
-  Objem   300 L
-  Rozměry   139 x 68 x 73 cm
-  Nosnost   50 kg
-  Hmotnost   24 kg
-  Barva   Black
-  Číslo modelu   905900
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thule
Nosnost 50 kg
Hmotnost 24 kg
Objem 300 l
Uzamykání ano
Barva Černá