Thule Arcos Box L

0 %
(0 hodnocení)

Prémiový box Thule Arcos L má objem 400 litrů a instaluje se na platformu, která se uchycuje na tažné zařízení. Platformu Thule Arcos zakoupíte ZDE. Box na tažné zařízení je ideální způsob, jak navýšit úložný prostor vašeho vozidla. Skvěle se doplňuje s nosičem kol, lyží anebo s autostany Thule. Design Thule Arcos je nejen elegantní, ale i aerodynamicky propracovaný, aby se snížil hluk během jízdy, spotřeba paliva, nebo elektřiny vašeho automobilu. I s upevněným boxem, budete mít stále snadný přístup... Celý popis

Koupit za 23 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prémiový box Thule Arcos L má objem 400 litrů a instaluje se na platformu, která se uchycuje na tažné zařízení. Platformu Thule Arcos zakoupíte ZDE.
Box na tažné zařízení je ideální způsob, jak navýšit úložný prostor vašeho vozidla. Skvěle se doplňuje s nosičem kol, lyží anebo s autostany Thule.
Design Thule Arcos je nejen elegantní, ale i aerodynamicky propracovaný, aby se snížil hluk během jízdy, spotřeba paliva, nebo elektřiny vašeho automobilu.
I s upevněným boxem, budete mít stále snadný přístup do kufru vašeho automobilu. Navíc je umístěn nízko, pro pohodlné a ergonomické nakládání/ vykládání věcí.
Instalace boxu i platformy je velmi snadná, jednotlivé části boxu je možné oddělit pro snazší instalaci a montáž jedním člověkem.

Snadný přístup k výbavě i k věcem uloženým v kufru
Aerodynamický design, který zajistí tichou jízdu
Zaručená kvalita zpracování od značky Thule
! Bez platformy Thule Arcos, není možné Box na tažné zařízení přidělat. Platformu zakoupíte ZDE.
Také je možné zakoupit set boxu a platformy, ten naleznete ZDE.

Váš box skvěle doplní sada tašek ZDE nebo batohů ZDE, které jsou dělané přímo do boxu a pomohou vám přehledně uspořádat převážené věci.

Více informací k instalaci naleznete v návodu ten je ke stažení ZDE.

POKUD JSTE MAJITELY JAKÉHOKOLIV VÝROBKU THULE A PŘEJETE SI ODEMYKAT NOSIČ STEJNÝM KLÍČEM, MŮŽETE SI OBJEDNAT SLUŽBU POD NÁZVEM "ZÁMEK NA PŘÁNÍ K NOSIČI KOL THULE". Parametry: Rozměry boxu (cm): 171 x 78 x 54, Nosnost (kg): 50, Hmotnost boxu (kg): 20, Objem (l): 400, Barva: černá, Montáž: platforma na tažné zařížení Thule Arcos
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thule
Nosnost 50 kg
Hmotnost 20 kg
Objem 400 l
Uzamykání ano
Barva Černá