Repelent proti klíšťatům TICKLESS HUMAN ultrazvukový Chcete konečně zažít výlety a pobyty v přírodě s tím, že si domů nepřinesete plno klíšťat? Řešením je toto malé elektronické zařízení - ultrazvukový repelent. Je ideální ochranou proti klíšťatům při aktivitách jako jsou procházky, piknik nebo kempování. Je ekologické a bez kontraindikací. Ultrazvukový repelent TickLess Human je netoxický a nevylučuje žádné chemické látky nebo zápach. Funguje na principu vysílání ultrazvukových impulsů, které jsou... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Repelent proti klíšťatům TICKLESS HUMAN ultrazvukový
Chcete konečně zažít výlety a pobyty v přírodě s tím, že si domů nepřinesete plno klíšťat?
Řešením je toto malé elektronické zařízení - ultrazvukový repelent. Je ideální ochranou proti klíšťatům při aktivitách jako jsou procházky, piknik nebo kempování. Je ekologické a bez kontraindikací. Ultrazvukový repelent TickLess Human je netoxický a nevylučuje žádné chemické látky nebo zápach. Funguje na principu vysílání ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné lidmi i zvířaty. Ruší však klíšťata a zabraňuje jim napadnout osoby, které tento repelent používají. Změny zemědělských postupů a globální oteplování způsobily zvýšení počtu klíšťat, což znamená, že stále více osob je vystavených riziku, i v městském prostředí. Díky ultrazvukovému repelentu TickLess je možné zabránit infekcím boreliózy, meningitidy nebo encefalitidy, které se přenášejí v mnohých částech světa právě klíšťaty.
Účinnost zařízení TickLess potvrzují certifikáty kvality a technologie, jako jsou CE a TÜV. Ultrazvukový repelent TickLess Human je potřeba připnout na oblečení pomocí příslušného klipu nebo převlečením šňůrky přes otvor. Má dosah přibližně 3 metry a využívá Li-Ion baterii, která má životnost 12 měsíců nepřetržitého používání. V závislosti od frekvence používání repelentu může výdrž baterie dosáhnout 2-3 let. TickLess Human je možné zapnout a vypnout podle potřeby.
Vlastnosti:
- Bez chemických látek
- Zcela netoxické, neuvolňuje žádné chemické látky a je bez zápachu
- Vydává ultrazvukové impulsy, které odpuzují klíšťata, ale které jsou nepostřehnutelné a zdraví neškodné pro osoby a zvířata
- Ochrana až na 12 měsíců
- Vestavěná Li-Ion baterie zajistí ultrazvukové impulsy na 10-12 měsíců nepřetržitého užívání
- Provozní rozsah 3 metry
- TickLess Human Vás chrání v okruhu 3 metrů
- Vodotěsný (IP13)
- Vlhkost nepoškodí přístroj (IP13), ale repelent není voděodolný!
- Je třeba se vyhnout přímému kontaktu s vodou (v tomto případě je potřeba zařízení pečlivě vysušit, aby se zabránilo škodám)
- Ovládací tlačítko baterie
- Při stisknutí tlačítka ovládání daného zařízení se rozbliká červená LED dioda indikující, že přístroj pracuje
- Funkce automatického vypnutí
- Po 8 hodinách se přístroj automaticky vypne
Zobrazit více

Parametry

Značka Tickless
Hmotnost 17 g
Dětské ano
Výrobce Tickless
Proti klíšťatům ano
Proti hmyzu ano
Do zásuvky ne
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Bez parfemace ano
Parfemované ne
Použití do prostoru
S obsahem DEET ne
Zobrazit více parametrů