Tierra Verde - Leštidlo (oplach) do myčky, 750 ml Bez šmouh, zaschlých kapek a fofrem suché. Přesně v takovém stavu se octne vaše nádobí, pokud ve finální fázi mytí použijete toto leštidlo. Inovativní receptura s čistě přírodním složením z kyseliny citronové, lihu a rostlinných tenzidů pomáhá rozpouštět minerální usazeniny z vody. Leštidlo neobsahuje parfémy, neovlivňuje chuť pokrmů ani nápojů a v přírodě je bez problému odbouratelné. I proto si vysloužilo přísnou certifikaci kvality Ecogarantie.... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tierra Verde - Leštidlo (oplach) do myčky, 750 ml
Bez šmouh, zaschlých kapek a fofrem suché. Přesně v takovém stavu se octne vaše nádobí, pokud ve finální fázi mytí použijete toto leštidlo. Inovativní receptura s čistě přírodním složením z kyseliny citronové, lihu a rostlinných tenzidů pomáhá rozpouštět minerální usazeniny z vody. Leštidlo neobsahuje parfémy, neovlivňuje chuť pokrmů ani nápojů a v přírodě je bez problému odbouratelné. I proto si vysloužilo přísnou certifikaci kvality Ecogarantie.
Složení: alcohol (alkohol), citric acid (kyselina citrónová), alkylpolyglucoside
Proč jsou přípravky Tierra Verde srdeční záležitostí?

Celá značka má duši - od výroby, balení, lidí, obalů až po práci s odpady.
Naprosto nádherně voní - ale nejen vonnými esencemi levandule či vavřínu, ale hlavně láskou.
Je to asi nejčistší česká drogerie vůbec. Prostě domácnost zcela bez výčitek.
Nebudete už muset sahat jinam. V sortimentu najdete opravdu vše, co potřebujete pro čistou domácnost.
Jsou tak čisté, že se bez obav hodí i pro alergiky, ekzematiky nebo nejmenší miminka.
Vyrábí je zlaté české ručičky - navíc s opravdovou láskou a péčí.
Firma zaměstnává zdravotně znevýhodněné lidi a umí také bravurně vrátit smysl odpadovým materiálům.

Kdo za tím stojí?
"Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu".

tým Tierra Verde

Tierra Verde, která vyrábí prostředky pod značkami Tierra Verde, Catz&Dogz, a dováží produkty pod značkami Casa Organica, Mama Natura a Gaia Cup, je českou firmou, která usiluje o konání dobra všemi dostupnými prostředky. A to zdaleka ne jen používáním čistých, přírodních ingrediencí nebo udržitelných materiálů.
Tierru totiž netvoří jen produkty, které vám zavítají domů. Za krásnými obaly, v hloubi značky, najdete opravdu krásné a jedinečné srdce a duši, která se u výrobců čehokoliv jen tak nevidí.

Vše začalo u septiku v novém domě Nataši, zakladatelky Tierra Verde. Protože nechtěla svou zahrádku (a tím vlastně půdu jako takovou) zamořovat škodlivou chemií, započala cestu hledání jiného, šetrného a skutečně ekologického řešení. Když po čase narazila na mýdlové ořechy, zajásala. Zdálo se, že našla přesně to, co hledala. V té době byly však mýdlové ořechy horko těžko k sehnání. Nataša to ale nevzdala a postupně získala prověřené dodavatele s opravdu kvalitními a certifikovanými BIO ořechy. 
Po jejích prvních produktech začala být veliká poptávka a tak se sortiment postupně více a více rozšiřoval.
 
Čistota skrz naskrz
To, že to s šetrností svých výrobků myslí Tierra Verde vážně, vyjadřuje zejména tím, z čeho a jak své produkty vyrábí.
Hlavní surovinou její ekologické kosmetiky i drogerie jsou výtažky z mýdlových ořechů v BIO kvalitě (certifikát India Organic) doplněné rostlinnými nebo minerálními složkami. Výrobky neobsahují ropné látky, syntetické parfémy, barviva ani enzymy. V Tierra Verde se navíc neustále snaží o vylepšování složení směrem k ještě vyšší kvalitě a čistotě. Všechny produkty jsou bezpečné pro použití se septiky a domácími čističkami a v přírodě se zcela rozloží.
Ve své výrobně v Brně zaměstnává Tierra Verde zdravotně znevýhodněné lidi a zároveň dbá na to, aby všechny články výrobního procesu vždy znaly a byly v souladu s celkovou misí firmy. Nestane se tak, že váš přípravek vyráběl nebo balil někdo, komu na dobru planety nezáleží.

Odpadová kreativita
Obalové materiály od surovin používá na výrobu dalších užitečných produktů nebo výplní.
Velmi sympatická je nám také snaha firmy o snižování plastového odpadu. V roce 2016 zahájili "obalovou revoluci", kdy nahrazují původní obaly novými s nižším množstvím plastu. Například místo 5litrových kanystrů jsou nyní k dostání praktičtější bag-in-boxy a 230ml kosmetické lahvičky jsou vyrobené ze skla.
Drogerie pro alergiky, ekzematiky i miminka
Ekodrogerie Tierra Verde je vhodná i pro ty, které trápí ekzematická pokožka nebo alergie. Že to není jen marketingové prohlášení výrobce, jako je tomu mnohdy v reklamách na konvenční přípravky, potvrzuje hlas lidu. Není cennější důkaz kvality, než ohlasy spokojených zákazníků.
Za všechny pozitivní zkušenosti přikládáme reakci spokojené maminky, jejíž 6 týdenní miminko se potýkalo s atopickým ekzémem:
“Po zjištění kolik druhů různých chemikálií je obsaženo v klasických pracích prášcích, jsme změnili systém praní pro celou rodinu. Již druhým rokem pereme v pracím gelu z mýdlových ořechů od firmy Tierra Verde a jsme více než spokojeni. Nejen, že prádlo je krásně vyprané, ale hlavně je bez chemikálií a alergenů. Naše holčička, dnes 2,5letá, je bez ekzému, šťastná a zdravá. Rozhodně můžeme všem prací přípravky od firmy Tierra Verde doporučit.”
 Co když mám čističku odpadních vod?
Vlastníte domácí čističku odpadních vod a už Vás omrzel úklid s vodou, octem a jedlou sodou? Udělali jsme průzkum, které naše produkty se oficiálně s čističkami kamarádí a máme pro Vás dobrou zprávu. Celá značka potvrzuje plnou snášenlivost svých produktů s domácími čističkami odpadních vod a septiky.
Pokud vlastníte kořenovou čističku odpadních vod, tento produkt můžete bez obav používat, aniž byste rostlinkám v čističce ublížili.
Jako jediná česká firma se pyšní certifikací pro ekologické produkty ECO GARANTIE
 

Mezinárodně uznávaný ekologický certifikát ECO GARANTIE®️zaručuje, že:

Produkty i jejich ingredience splňují přísné standardy kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.
Dopad produktu na životní prostředí je co nejmenší možný.
Suroviny pocházejí z kvalitního a udržitelného zdroje, povoleny nejsou GMO ani složky ropného průmyslu, syntetická barviva či parfemace. U přírodních výtažků je vyžadován 100% BIO původ. Použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervantů nepřírodního původu je přísně regulováno.
Výroba je prováděná s respektem k přírodě a jejím zdrojům. Při výrobních procesech se nakládá šetrně s energiemi i materiály a je aplikována zero waste strategie.
Firma respektuje dodržování lidských práv, výrobní proces probíhá eticky a zajišťuje rovné podmínky pro všechny zúčastněné.
Firma je proti testování na zvířatech.
Firma je transparentní a důvěryhodná. Její přístup a integrita byla prověřena nezávislou třetí stranou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tierra Verde
Značka Tierra Verde
Objem 750 ml
Hmotnost 750 g
Počet dávek 375 dávek