TP-Link Tapo C325WB

88 %
(7 hodnocení)

Typ: bezpečnostní IP kamera Použití: vnější Napájení: adaptér Max. rozlišení (DPI): 2688 × 1520 Typ záznamu: cloudové úložiště; paměťová karta Maximální velikost paměťové karty: 512 GB Zorný úhel (°): 127 Vestavěný mikrofon: ANO Wi-Fi: ANO Připojení: Wi-Fi Kompatibilní operační systémy: Android; iOS Noční vidění: ANO Pohybový senzor: ANO Motorizované otáčení: NE IP ochrana: IP66 Aplikace v češtině: ANO Smart IP kamera: ANO Atrapa: NE Funkce (Typ): kamera Základní sada: NE Amazon... Celý popis

Koupit za 2 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ: bezpečnostní IP kamera

Použití: vnější

Napájení: adaptér

Max. rozlišení (DPI): 2688 × 1520

Typ záznamu: cloudové úložiště; paměťová karta

Maximální velikost paměťové karty: 512 GB

Zorný úhel (°): 127

Vestavěný mikrofon: ANO

Wi-Fi: ANO

Připojení: Wi-Fi

Kompatibilní operační systémy: Android; iOS

Noční vidění: ANO

Pohybový senzor: ANO

Motorizované otáčení: NE

IP ochrana: IP66

Aplikace v češtině: ANO

Smart IP kamera: ANO

Atrapa: NE

Funkce (Typ): kamera

Základní sada: NE

Amazon Alexa: ANO

Apple HomeKit: NE

Google Home: ANO

Vlastní systém: ANO

Tuya: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera

Noční vidění ColorPro - Poskytuje profesionální ochranu, neboť zobrazuje noční barevné snímky bez použití reflektorů, a to i za velmi slabého osvětlení. S jeho skvělými možnostmi zobrazení zažijete jasný den i během černočerných nocí.

Objektiv se super clonou F1,0 a velkým 1/1,79“ snímačem – Objektiv se super clonou F1,0 zachytí 4× více světla než objektivy se světelností F2,0, zatímco 1/1,79“ snímač má větší cílovou plochu a vyšší citlivost ve srovnání s běžnými 1/2,7“ snímači. Oba tyto parametry jsou klíčové pro vykreslování barev za velmi slabého osvětlení.

2živé zobrazení 2K QHD - Tapo C325WB nabízí rozlišení 2 688 × 1 520 pixelů, takže zachycuje ostřejší snímky s dvojnásobným počtem pixelů než rozlišení 1080p.

Detekce osob/zvířat/vozidel – Technologie využívající umělou inteligenci umí rozpoznat osoby, zvířátka a vozidla a v případě potřeby upozornit uživatele. To vše zcela zdarma.

Nastavitelná detekce pohybu – Nastavte zóny aktivity nebo hranice a dostávejte okamžitá upozornění, kdykoli je ve vašich přizpůsobených zónách detekován pohyb.

Bezpečné lokální a cloudové úložiště – Ukládejte zaznamenaná videa na microSD kartu (až 512 GB) nebo pomocí cloudového úložiště Tapo Care.

Odolnosot IP66 - Vynikající odolnost proti vniknutí vody a prachu při venkovním umístění.

Kabelová nebo bezdrátová síť – Svou kameru můžete připojit k síti přes rozhraní Ethernet nebo Wi-Fi, aby její instalace byla dostatečně flexibilní.

Široké zorné pole – Široké zorné pole až 127° poskytuje větší rozsah a pokrytí při detekci pohybu, aby vám zprostředkovala vše, co se děje v dané oblasti.

Chytré akce - Vytvářejte inteligentní automatizace pomocí aplikace Tapo

Zřetelnost denního světla i za velmi slabého osvětlení

Kamera Tapo C325WB zachycuje živé barvy i při velmi nízkém okolním osvětlení (až 0,05 luxů), díky čemuž poskytuje jasný a čistý obraz, i když je kolem černočerná tma.

Zcela nový zážitek z nočního vidění

Na rozdíl od jiných barevných kamer s nočním viděním, které využívají reflektory nebo světlomety, kamera Tapo C325WB využívá technologii ColorPro ve spojení s neuvěřitelným rozlišením 2 688 x 1 520 pixelů, které přinášejí úžasné výsledky za slabého okolního osvětlení. Dopřejte si přirozenější barvy, jasnější obraz a čistější snímky i za špatných světelných podmínek.

Neuvěřitelně přirozené barvy za tmy

Reflektory omezují podání barev na malou část spektra a infračervené senzory vytvářejí pouze černobílé snímky. S technologií ColorPro můžete za dne sledovat obraz, který se blíží jeho přirozenému barevnému podání.

Úžasné detaily i za tmy

Rozmazané nebo nevýrazné snímky neumožňují viditelnost jemnějších detailů. S technologií ColorPro jsou snímky mnohem jasnější, přirozenější a zřetelnější.

Žádné tmavé rohy, žádná slepá místa

Prohlížejte si objekty a předměty jako nikdy předtím. Technologie ColorPro pro neuvěřitelně jasné snímky v celém záběru, aby vám nic, resp. nikdo neunikl.

Rozšířené zobrazení a přesná detekce událostí

Reflektory, a dokonce i pokročilejší kamery se snímačem Starlight mohou v tmavších prostředích některé předměty přehlédnout. Díky technologii ColorPro, která umí rozpoznat i předměty ve vzdálených rozích záběru, vám nic neunikne.

Ušetřete více energie

Kamera Tapo C325WB pořizuje plnobarevné snímky za velmi slabého osvětlení, aniž by potřebovala svícení reflektorů, čímž šetří energii a chrání životní prostředí. Kamera s technologií ColorPro vám zajistí vysoce kvalitní monitorování okolí a zároveň přispěje k ochraně životního prostředí.

Minimalizujte falešné poplachy

Kamera Tapo C325WB je navržena tak, aby minimalizovala falešné poplachy vyvolané třesoucím se listím nebo létajícím hmyzem, přitahovaným rozsvícenými reflektory či světlomety. Můžete se spolehnout, že budete dostávat přesná a spolehlivá upozornění bez zbytečného rozptylování v důsledku falešných poplachů.

Bez rušivých světel

S kamerou Tapo C325WB se nemusíte obávat rušivých světel ani světelného znečištění, které by mohly rušit váš klid nebo život vašich sousedů. Zajistěte si zřetelný výhled na svůj pozemek bez dalšího světelného znečištění a možných stížností sousedů.

Vestavěná siréna se světelným alarmem

Nastavte si zónu aktivity, kde se bude spouštět vestavěná siréna se světelným alarmem, aby odstrašila nežádoucí vetřelce. Pomocí obousměrného zvuku můžete přímo komunikovat s kýmkoli, kdo stojí venku.

Technologie HDR (vysoký dynamický rozsah)

Zažijte nekompromisní kvalitu obrazu i za špatných světelných podmínek díky pokročilé technologii HDR, která zajišťuje dokonale vyváženou expozici bez přeexponování nebo podexponování.

Křišťálově čistý obraz 2K QHD

Kamera Tapo C325WB snímá křišťálově čistý obraz s vysokými detaily a rozlišením 2 688 × 1 520 pixelů.

Detekce AI zdarma

Chytrá AI detekce dokáže rozpoznat osoby, domácí zvířátka a vozidla a odeslat uživateli příslušné oznámení. Zcela zdarma!

Voděodolná konstrukce

Kamera Tapo C325WB perfektně funguje i v náročných podmínkách a nezalekne se deště ani prachu.

Široké zorné pole

Zorné pole s velkou šířkou až 127° poskytuje větší rozsah a pokrytí při detekci pohybu a sledování prostoru.

Lokální a cloudové úložiště

Ukládejte zaznamenaná videa na microSD kartu† (až 512 GB) nebo pomocí cloudových služeb Tapo Care.

Hlasové ovládání

Spolupracuje se službou Amazon Alexa a Asistent Google.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.230

Výška (cm): 14.50

Šířka (cm): 10.40

Hloubka (cm): 7.10

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.545

Výška (cm): 9.50

Šířka (cm): 20.00

Hloubka (cm): 19.40

EAN: 4897098685426

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Maximální rozlišení obrazu 4 Mpx
Výrobce TP-Link
Rozlišení obrazu 2688 x 1520
Venkovní ano
Vnitřní ne
Napájení přes datový kabel ne
Přisvícení IR LED diodami ano
Pohybový senzor ano
H.264 ano
Bezdrátový přenos dat ano
WiFi 2,4 GHz ano
Bluetooth ne
Ethernet ano
Apple HomeKit ne
Google Assistant ano
Amazon Alexa ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty