Trixie Odstraňovač očního výtoku  Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček. Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům. Barva srsti se lze snadno změnit v oblasti hlavy, kvůli neustálému působení slaných slz, které psovy nebo kočce stékají z očí a zachytávají se v srsti. Tento přípravek lze použít do očí i pod oči a zneutralizovat zbarvení srsti. Vhodné pro výstavní psy.  - Neškodný, antiseptický roztok - Lze ošetřit i okolí očí Velikost balení: 50 ml Použití: Již vzniklé... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Trixie Odstraňovač očního výtoku 

Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček. Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům. Barva srsti se lze snadno změnit v oblasti hlavy, kvůli neustálému působení slaných slz, které psovy nebo kočce stékají z očí a zachytávají se v srsti. Tento přípravek lze použít do očí i pod oči a zneutralizovat zbarvení srsti. Vhodné pro výstavní psy. 

- Neškodný, antiseptický roztok

- Lze ošetřit i okolí očí

Velikost balení: 50 ml

Použití: Již vzniklé skvrny očistěte tamponem namočeným v roztoku. V případě nutnosti ostříhejte srst kolem očí a používejte 3x denně po dobu jednoho týdne. Roztok je antiseptický, neškodný a spolehlivý. Obsah 50 ml. Datum spotřeby uvedeno na obale.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ kapky
Druh péče péče o oči a uši
Barva bílá