Jemné a účinné vlhčené ubrousky Vet's Best s aloe vera. Jsou určeny pro precizní a bezbolestné odstranění ospalků a skvrn u očí. Šetrně a efektivně rozpouští a odstraňuje nečistoty. Některá psí plemena mají větší sklony ke vzniku ospalek a slzení. Často to jsou psi s bílou srstí, u kterých je toto nejvíce viditelné. Tyto ubrousky byly speciálně vyvinuty pro hygienu očního okolí. Bezpečné a jednoduché použití Jednorázové, odstraňují ospalky a slzy, obsahují zklidňující složku Aloe Vera. Jednoduché... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jemné a účinné vlhčené ubrousky Vet's Best s aloe vera. Jsou určeny pro precizní a bezbolestné odstranění ospalků a skvrn u očí. Šetrně a efektivně rozpouští a odstraňuje nečistoty.

Některá psí plemena mají větší sklony ke vzniku ospalek a slzení. Často to jsou psi s bílou srstí, u kterých je toto nejvíce viditelné. Tyto ubrousky byly speciálně vyvinuty pro hygienu očního okolí. Bezpečné a jednoduché použití Jednorázové, odstraňují ospalky a slzy, obsahují zklidňující složku Aloe Vera. Jednoduché a rychlé použití. Šetrně a efektivně rozpouští a odstraňuje nečistoty.

Účinné látky:

1) Propylen glykol (čistící složka) - narušuje chemicky nečistoty, oddělí špínu od srsti.

2) Chlorid sodný (sůl) – čistí a má desifekční účine, změkčuje a hydratuje pokožku.

3) D-panthenol (zvlhčuje) – je šetrný k pokožce a pomáhá hojit rány.

4) Aloe Vera (proti zánětu) – obsahuje složky, které zklidňují pokožku, omezují zarudnutí a zánět

Složení: voda, propylenglykol, glycerin, chlorid sodný, extrakt z aloe vera, Diazolidinyl urea, D-Panthenol, methylparaben, propylparaben, kyselina askorbová, centrimonium chlorid

Návod k použití: Ubrouskem čistěte oblast pod okem po směru srsti. Vždy směřujte pohyb od oka pryč. Dle potřeby ubrousky vyměňujte. Požívejte dle potřeby.

Varování: použité ubrousky vhoďte do směsného odpadu, nesplachujte je. Pouze na okolí očí. Pouze pro zvířata. Zabraňte přímému kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Balení pečlivě uzavírejte. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.

Obsah: 100 ks
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vet`s Best
Typ čistící ubrousky
Druh péče péče o oči a uši
Barva bílá