Bezpečnostní autopás pro převoz psa v automobilu. Zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení. Omezuje nekontrolovaný pohyb psa v automobilu a umožňuje Vám se plně soustředit na řízení. Upozornění!!  Pokud spona postroje se neshoduje a nejde zastrčit, nesnažte se násilím ji zasunout, mohlo by dojít k poškození! Nepřipoutaný pes se při nárazu, nebo prudkém zastavení stává nebezpečným objektem, který může vážně zranit osoby sedící v automobilu. Při nárazu auta... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečnostní autopás pro převoz psa v automobilu. Zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení. Omezuje nekontrolovaný pohyb psa v automobilu a umožňuje Vám se plně soustředit na řízení.

Upozornění!!  Pokud spona postroje se neshoduje a nejde zastrčit, nesnažte se násilím ji zasunout, mohlo by dojít k poškození!

Nepřipoutaný pes se při nárazu, nebo prudkém zastavení stává nebezpečným objektem, který může vážně zranit osoby sedící v automobilu. Při nárazu auta v rychlosti 50 km/h je pes vymrštěn ze svého místa třicetinásobkem své hmotnosti.

Pes o například hmotnosti 20 kg pak udeří na překážku silou 600 kg. Bezpečnostní pás tak ochraňuje nejen Vašeho psa, ale i Vás a ostatní pasažéry při jízdě v automobilu.

Zároveň je vyroben tak, aby nijak neomezoval pohodlí psa při přepravě. Splňuje normu ČSN ISO 3795

Použití:

Autopás se upevňuje k existujícímu bezpečnostnímu pásu v automobilu. Proto ho lze používat v jakémkoli typu automobilu. Uchycení autopásu se provede provlečením bezpečnostního pásu smyčkou na zadní straně autopás.

Vlastnosti výrobku:

Autopás je vyroben z vysokopevnostního polyesteru, který se používá k výrobě běžných bezpečnostních pásů. Hrudní koš psa dokonale obepíná polstrování, vyrobeného ze speciálního pěnového materiálu zajišťující maximální pohodlí pro psa. V případě nárazu, nebo prudkého zastavení auta, zabrání polstrování vážnému zranění psa na hrudníku.

Autopás je dokonale vyvážený. Tím se přenáší tlak, který vzniká při nárazu, nebo prudkém zastavení, na celý objem autopásu, nejen na jeho část. 

Dostupné ve čtyřech velikostech:

Velikost 
Obvod hrudníku psa

S
30 - 60 cm

M
50 - 70 cm

L
70 - 90 cm

XL
80 - 110 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ výrobku postroje do auta
Velikost psa velký

Podobné produkty