TSL Hyperflex

80 %
(1 hodnocení)

Sněžnice TSL Symbioz Adjust jsou kombinací inovací a preciznosti Hyperflex konceptu s komfortním systémem zapínání obuvi BOA® Fit System. Díky Hyperflex konceptu se výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je přirozená. Zažijte symbiózu s přírodou s lehkými, přilnavými a maximálně komfortními sněžnicemi Symbioz Adjust. Uhlíkové prvky zvyšují pružnost a schopnost reakce. Nastavování velikosti nebylo nikdy jednodušší - stačí zmáčknout pojistky uprostřed vázání a přizpůsobit tak sněžnice na požadovanou... Celý popis

Koupit za 7 224 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sněžnice TSL Symbioz Adjust jsou kombinací inovací a preciznosti Hyperflex konceptu s komfortním systémem zapínání obuvi BOA® Fit System. Díky Hyperflex konceptu se výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je přirozená. Zažijte symbiózu s přírodou s lehkými, přilnavými a maximálně komfortními sněžnicemi Symbioz Adjust. Uhlíkové prvky zvyšují pružnost a schopnost reakce. Nastavování velikosti nebylo nikdy jednodušší - stačí zmáčknout pojistky uprostřed vázání a přizpůsobit tak sněžnice na požadovanou velikost.

* Natural Stride
Hyper-flexibilní a lehký rám s ergonomickým vázáním přináší přizpůsobení se nerovnostem terénu a mimořádnou trakci.

* Uhlíkové výztuhy zajišťují vynikající pružnost. Šetří energii během fáze ohýbání a snižují intenzitu použité síly při každém kroku. Během chůze se chovají dynamicky. Tyto výztuhy také snižují vibrace, díky čemuž jsou svaly více uvolněné.

* Trakce - nabízejí vynikající přilnavost a trakci. V kombinaci s osmi vertikálními a předními hroty máte kontrolu při výstupech i sestupech. Pružný rám kopíruje nerovnosti terénu, poskytuje vynikající stabilitu a naprostou bezpečnost.
Přední zuby poskytují maximální trakci na strmých svazích. Vertikální hroty dodávají vynikající trakci a kontrolu na svahu nebo ve strmém svahu v měkkém sněhu.

* Pohodlí a komfort
Easy Ascent zvedání paty je začleněno do vázání. Aktivuje se jednoduchým stlačením směrem dolů např. holí.

* Sound and Shock absorbing System (SSAS) - nic není rušivější, než hlučná chůze v tiché zemi, proto v TSL vyvinuli unikátní systém na pohlcení nežádoucích zvuků a otřesů.

* Lateral Adjust - vázání poskytuje větší komfort se systémem boční úpravy, díky kterému je vhodné i pro širší boty.

* BOA® FIT System - unikátní a precizní systém utahování obuvi. Přiměřeně rozkládá tlakové body, což má za následek větší stabilitu a také pohodlí. Pomocí otočného mechanismu obuv jednoduše a rychle dotáhnete, a to i v rukavicích. Povytažením vázání uvolníte.

* Lock Adjustment - paměťový systém nastavení velikosti. Nachází se na patě a umožní rychlé a snadné nastavení velikosti, které zůstane nastavené na další (budoucí) použití.

Parametry:
* Hmotnost: 905 g/ks
* Nosnost: 30 - 80 kg
* Rozměry: 52.5 x 19 cm
* Počet hrotů: 8 + 3 přední hroty
* Velikost: EU 37 - 44

Vyrobeno ve Francii.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tsl
Nosnost 140kg kg

Podobné produkty