TSL Hyperflex Instinct

0 %
(0 hodnocení)

Maximálně všestranné sněžnice TSL Symbioz Instinct jsou nejnovějším přírůstkem v řadě Symbioz Hyperflex. Představují kombinaci inovací a preciznosti Hyperflex konceptu s komfortním systémem zapínání obuvi BOA® Fit System. Díky Hyperflex konceptu se výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je přirozená. Zažijte symbiózu s přírodou s lehkými, přilnavými a maximálně komfortními sněžnicemi Symbioz Instinct. Uhlíkové prvky po bocích rámu zvyšují pružnost a schopnost reakce. * Natural Stride Hyper-flexibilní... Celý popis

Koupit za 8 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Maximálně všestranné sněžnice TSL Symbioz Instinct jsou nejnovějším přírůstkem v řadě Symbioz Hyperflex. Představují kombinaci inovací a preciznosti Hyperflex konceptu s komfortním systémem zapínání obuvi BOA® Fit System. Díky Hyperflex konceptu se výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je přirozená.

Zažijte symbiózu s přírodou s lehkými, přilnavými a maximálně komfortními sněžnicemi Symbioz Instinct. Uhlíkové prvky po bocích rámu zvyšují pružnost a schopnost reakce.

* Natural Stride Hyper-flexibilní a lehký rám s ergonomickým vázáním přináší přizpůsobení se nerovnostem terénu a mimořádnou trakci.
* Uhlíkové výztuhy zajišťují vynikající pružnost. Šetří energii během fáze ohýbání a snižují intenzitu použité síly při každém kroku. Během chůze se chovají dynamicky. Tyto výztuhy také snižují vibrace, díky čemuž jsou svaly více uvolněné.
* Trakce - nabízejí vynikající přilnavost a trakci. V kombinaci s osmi vertikálními a předními hroty máte kontrolu při výstupech i sestupech. Pružný rám kopíruje nerovnosti terénu, poskytuje vynikající stabilitu a naprostou bezpečnost. Přední zuby poskytují maximální trakci na strmých svazích. Vertikální hroty dodávají vynikající trakci a kontrolu na svahu nebo ve strmém svahu v měkkém sněhu.
* Pohodlí a komfort Easy Ascent zvedání paty je začleněno do vázání. Aktivuje se pouhým stisknutím směrem dolů. holí.
* Sound and Shock absorbing System (SSAS) - nic není rušivější, než hlučná chůze v tiché zemi, proto v TSL vyvinuli unikátní systém na pohlcení nežádoucích zvuků a otřesů.
* BOA® FIT System - unikátní a precizní systém utahování obuvi. Přiměřeně rozkládá tlakové body, což má za následek větší stabilitu i pohodlí. Pomocí otočného mechanismu obuv snadno a rychle dotáhnete, a to i v rukavicích. Povytažením vázání uvolníte.
* Lock Adjustment - paměťový systém nastavení velikosti. Umožňuje rychlé a snadné nastavení velikosti, které zůstane nastaveno pro další (budoucí) použití.

Parametry:
* hmotnost: 845 g/ks
* nosnost: 50 - 120 kg
* rozměry: 59 x 21 cm 
* počet hrotů: 8
* velikost: EU 39 - 46
* úroveň obtížnosti terénu: 4 (nejvyšší)

Vyrobeno ve Francii.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tsl
Typ Univerzální
Nosnost 140kg kg

Podobné produkty