Vagus Spok hořčicové

100 %
(5 hodnocení)

Rukavice Vagus Spok jsou vyrobeny z Anilinové kůže s chemickou úpravou zajišťující vodě-odpudivost a zvýšenou odolnost proti nasáknutí vody. Zevnitř najdete tepelnou izolaci 3M™ Thinsulate™. Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí zaručí, že ti dovnitř ani ven nic neuteče. Polstrování na hřbetu ruky (EVA foam) ti ochrání klouby při pádu a elastické řasení v oblasti prstů zaručí pohodlnější „deformaci“ kůže a zabrání jejímu shrnování při ohýbání prstů. A v neposlední... Celý popis

Koupit za 1 495 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rukavice Vagus Spok jsou vyrobeny z Anilinové kůže s chemickou úpravou zajišťující vodě-odpudivost a zvýšenou odolnost proti nasáknutí vody. Zevnitř najdete tepelnou izolaci 3M™ Thinsulate™. Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí zaručí, že ti dovnitř ani ven nic neuteče. Polstrování na hřbetu ruky (EVA foam) ti ochrání klouby při pádu a elastické řasení v oblasti prstů zaručí pohodlnější „deformaci“ kůže a zabrání jejímu shrnování při ohýbání prstů. A v neposlední řadě mají oblasti dlaní vyztužený většími kusy kůže, který zabrání nadměrnýmu opotřebení, což prodlouží životnost rukavic.

- Vyrobeny z nejkvalitnější Anilinové kůže

- Vodě-odpudivé a se zvýšenou odolností proti nasáknutí vody

- Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí

- Vnitřní izolace 3M™ Thinsulate™

- Polstrovaný hřbet ruky (EVA foam)

- Elastické řasení kůže v oblasti prstů pro snazší pohyb

- Nejvíce namáhaná místa extra vyztužená většími kusy kůže

- 3 barevné kombinace / 6 variant velikostí

POZOR! Rozhodně doporučujeme sušit bez dodatečných zdrojů tepla! Takže hezky kolíčkem na šňůru a počkat. Kůže nebude tvrdnout ani praskat a rukavice vám vydrží déle.

ANILINOVÁ KŮŽE

Kůže s žádnou (nebo úplně minimální) povrchovou úpravou. Jedná se o nejkvalitnější kůži, zpracovanou za použití rostlinných olejů, se zachováním přirozené struktury s různoměrným zabarvením. Kůže je velice silná, pružná, hebká a prodyšná – avšak náchylnější k nečistotám. Časem získá originální patinu.

Thinsulate™

Značka syntetických vláken od předního světového výrobce 3M™, používaných jako izolace. Jedná se o spojení slov THIN a INSULATE (tedy TENKÝ a IZOLACE), což vlastně představuje základní vlastnosti tohoto materiálu. Izolace Thinsulate™ se používá přes 25 let. Ve srovnání s jinými izolačními vrstvami má stejné vlastnosti, jen je mnohem tenčí a to je z hlediska rukavice nejdůležitější – lepší komfort užívání, cit v ruce a úchop holí. Poskytuje téměř 2x větší tepelný odpor než pěna, plsť nebo běžné vlákno a zároveň je jednou z nejlehčích syntetických izolací na trhu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Vagus
Určení unisex
Barva žlutá
Nepromokavé ano