Venum Competitor suspenzor

100 %
(2 hodnocení)

Suspenzor vyvinutý pro potřeby nejnáročnějšího tréninku. Jeho tři vrstvy absorbují první náraz, zatímco pryžový gelový štít rozptyluje rázovou vlnu a chrání citlivé partie. Tvar a konstrukce jsou navrženy tak, že poskytují ochranu a pohodlí a zároveň neomezují plný rozsah pohybu. Látková část je vyrobena za pomocí technologie Dry Tech, jenž efektivně odvádí pot. Špičkový suspenzor Venum doporučujeme jako standardní ochranu pro všechny bojové sporty.  Charakteristika a detaily - Tři vrstvy pevné... Celý popis

Koupit za 879 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Suspenzor vyvinutý pro potřeby nejnáročnějšího tréninku. Jeho tři vrstvy absorbují první náraz, zatímco pryžový gelový štít rozptyluje rázovou vlnu a chrání citlivé partie. Tvar a konstrukce jsou navrženy tak, že poskytují ochranu a pohodlí a zároveň neomezují plný rozsah pohybu. Látková část je vyrobena za pomocí technologie Dry Tech, jenž efektivně odvádí pot.

Špičkový suspenzor Venum doporučujeme jako standardní ochranu pro všechny bojové sporty.

 Charakteristika a detaily

- Tři vrstvy pevné části se postarají o ochranu citlivých partií.

- Anatomický tvar kopíruje křivky těla a nepřekáží ani neomezuje pohyb.

- Gelová vložka násobí bezpečí a ochranu a také pohodlí při používání tohoto výrobku.

Doporučení jak vybrat správnou velikost 

Změřte si pas dokola pomocí krejčovského metru těsně na boky jak je znázorněno níže na obrázku. Podle tabulky pod obrázkem vyberte velikost suspenzoru. 

S = 82-87 cm

M = 88-93 cm

L = 94 a více
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Venum
Druh suspensory