Venum ELITE EVO

0 %
(0 hodnocení)

Chrániče holení Venum Elite Evo  Chrániče holení Venum Elite Evo jsou evolucí z řady Venum Elite, která je nadále jednou z nejoblíbenějších. Jsou konstruovány tak, aby byly ještě odolnější a odolávaly nepřetržitému intenzivnímu používání. Na povrchu jsou potaženy vysoce kvalitním mikrovláknem (vyrobeným v Japonsku), které je extrémně odolné a odolává nárazům i tření. Ve srovnání s předchozí řadou se výrazně zvyšuje životnost chráničů, a to i ve vlhkém prostředí, jako je Thajsko. Tyto chrániče... Celý popis

Koupit za 2 879 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chrániče holení Venum Elite Evo 

Chrániče holení Venum Elite Evo jsou evolucí z řady Venum Elite, která je nadále jednou z nejoblíbenějších. Jsou konstruovány tak, aby byly ještě odolnější a odolávaly nepřetržitému intenzivnímu používání. Na povrchu jsou potaženy vysoce kvalitním mikrovláknem (vyrobeným v Japonsku), které je extrémně odolné a odolává nárazům i tření.

Ve srovnání s předchozí řadou se výrazně zvyšuje životnost chráničů, a to i ve vlhkém prostředí, jako je Thajsko. Tyto chrániče jsou pohodlné a extrémně lehké. Výborně chrání a díky ergonomickému tvaru drží pevně na noze. Vhodné pro profesionální sportovní použití.

Specifikace:

- Materiál: povrch z mikrovlákna (vyrobeno v Japonsku)

- Pěna s více hustotami s vyztužením na hřbetu holenní kosti a nártu

- Dva upínací pásky se zapínáním na suchý zip

- Dva elastické pruhy - pod chodidlem i za patou

- Anatomický design: maximální mobilita

- Ručně vyrobené v Thajsku

- Značka: Venum

Orientační tabulka pro výběr velikosti:

Velikost produktu:
Chránič má délku holeně:
Vhodné pro výšku postavy:

M
36 cm
135 -155 cm

L
38 cm
155 - 175 cm

XL
40 cm
175 - 195 cm

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky