Völkl Racetiger SL 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Dokonalé lyže na ostře řezané krátké a střední oblouky na tvrdých upravených svazích. Skvěle ovladatelné a bleskově rychlé při přehranění. Ostrá závodní verze tohoto modelu sklízí vavříny na tratích světového poháru. Základem je sendvičová konstrukce s vícevrstvým dřevěným jádrem (Speedwall Multilayer Woodcore), kdy samotné jádro je vyrobeno ze dvou druhů dřeva - tvrdší v oblasti hran, měkčí ve středu lyže. Uvedené jádro je ještě z horní i dolní strany vyztuženo titanalovým plechem. Jádro je dále... Celý popis

Koupit za 17 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dokonalé lyže na ostře řezané krátké a střední oblouky na tvrdých upravených svazích. Skvěle ovladatelné a bleskově rychlé při přehranění. Ostrá závodní verze tohoto modelu sklízí vavříny na tratích světového poháru.

Základem je sendvičová konstrukce s vícevrstvým dřevěným jádrem (Speedwall Multilayer Woodcore), kdy samotné jádro je vyrobeno ze dvou druhů dřeva - tvrdší v oblasti hran, měkčí ve středu lyže. Uvedené jádro je ještě z horní i dolní strany vyztuženo titanalovým plechem. Jádro je dále doplněno novou technologií 3D.GLASS, která lyži dělá hravější.

Model Racetiger Speedwall SL UVO má tvar prohnutí Tip Rocker (lehce přizvednutá špička pro snazší ovládání při nájezdu do oblouku) a tlumič nežádoucích vibrací - prvek UVO (dokáže tlumit rázy ve třech nezávislých směrech). Rychlost skluzu, a tím i lyží, zajišťuje použití vysokomolekulární závodní skluznice P-Tex 4504, spolu s úpravou boků Speedwall (oproti běžným bočnicím má tato řádově vyšší kluznost).

Model Racetiger Speedwall SL UVO je dodáván s deskou a inovovaným vázáním rMotion2, které má oproti svému předchůdci širší základnu (tím i kontaktní plochu spojení s lyží pro optimální přenos sil od lyžaře do lyže) a nižší hmotnost. Uložení vázání na lyži je plovoucí (pevný bod je pod patou), čímž je dosaženo většího zrychlení při výjezdu z oblouku.

Vázání rMotion2 samozřejmě disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostími standardy značky Marker.

TECHNOLOGIE:

UVO 3D

3D.Glass

Full Sidewall

Skluznice P-Tex 4504

Powered by Titanium

GEOMETRIE:

127/68/103

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):

150/10.2

155/11.0

160/11.8

165/12.6

170/13.4

SYSTÉM / DESKA:

Speedwall Multilayer Woodcore

VÁZÁNÍ:

rMotion2 12 GW

HMOTNSOT (1 lyže s vázáním):

2040g (165cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:

pokročilý

TERÉN:

upravený/proměnlivý
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Völkl
Určení pánské
Schopnosti lyžaře závodní
Typ slalomky
Sezona 21 / 22
Skialpinistické lyže ne
Skluznice P-Tex 4504
Technologie Full Sidewall, Tip Rocker, Wood Core
Konstrukce UVO 3D,3D.Glass,Full Sidewall,Skluznice P-Tex 4504
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů