Solární sestava Solární sestava pro váš dům či chatu, kdy veškerou vyrobenou energii zpracujete díky MPPT regulátoru, ta se následně uloží do baterií a pomocí měniče můžete napájet požadované spotřebiče. O výrobu se postará FV panel s pevnou konstrukcí. Ostrovní fotovoltaický systém pro provoz objektu s denní spotřebou 1 až 1,5 kWh v období od dubna do září včetně. Typickým požadavkem je např. chata vybavena lednicí, která běží 24 hod./den, radio, nabíjení telefonů, ve večerních hodinách provoz... Celý popis

Koupit za 25 572 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Solární sestava
Solární sestava pro váš dům či chatu, kdy veškerou vyrobenou energii zpracujete díky MPPT regulátoru, ta se následně uloží do baterií a pomocí měniče můžete napájet požadované spotřebiče. O výrobu se postará FV panel s pevnou konstrukcí.
Ostrovní fotovoltaický systém pro provoz objektu s denní spotřebou 1 až 1,5 kWh v období od dubna do září včetně. Typickým požadavkem je např. chata vybavena lednicí, která běží 24 hod./den, radio, nabíjení telefonů, ve večerních hodinách provoz LED osvětlení atd.

Solární sestava Mušov I obsahuje

Monokrystalické, MBB, half-cell panely Leapton 460 Wp nebo JA Solar 385 Wp
Kabely pro FV panely - 10 m
Pojistkový odpínač + pojistka s charakteristikou gPV
Solární regulátor SRNE MPPT SR-ML2430 nebo ML2440
Licna pro připojení měniče k baterii, 2ks, délka 2 m
DC jisitič 60A / 12 - 48V, S
GELový akumulátor - 1ks MLG12-200  nebo 1ks MLG12-250
Měnič napětí Carspa P2000U-12, 2000W sinus

Garance výkonu FV panelu je 25 let pro pokles výkonu na 80%. Panely jsou vyrobeny v MBB a Half-Cell technologii, jedná se o nejmodernější technologie pro maximální využití energie ze slunce a odolnost zastínění.
Baterie jsou designovány s životností 12 let, nebo 1000 cyklů (při DoD=50%) pro zbytkovou kapacitu 50%. Jedná se o gelové bezúdržbové akumulátory určené pro cyklický provoz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VSelektro
Druh ostrovní systémy (off-grid)
Typ regulátoru MPPT