Well FUNY Q 90 Clear ROCKY W64205 Sprchový kout s mramorovou vaničkou

0 %
(0 hodnocení)

Sprchová zástěna FUNY Q Well představuje výrobek, kde praktičnost, stabilita a design vytváří optimální celek. FUNY Q kombinuje důmyslnou konstrukci, atraktivní vzhled a hlavně dlouhou životnost sprchové zástěny. Zástěna FUNY je společně se čtvercovou vaničkou ROCKY o výšce 3 cm, skvělou volbou pro každou koupelnu. Vanička je vyrobena z litého mramoru nosnosti až 300 kg.Pokud nechcete vaničku instalovat rovnou na podlahu je možno přikoupit nožičky a krycí panel. Rozměry: 90x90 cmvýška: 188 cmvstupní... Celý popis

Popis

Sprchová zástěna FUNY Q Well představuje výrobek, kde praktičnost, stabilita a design vytváří optimální celek. FUNY Q kombinuje důmyslnou konstrukci, atraktivní vzhled a hlavně dlouhou životnost sprchové zástěny. Zástěna FUNY je společně se čtvercovou vaničkou ROCKY o výšce 3 cm, skvělou volbou pro každou koupelnu. Vanička je vyrobena z litého mramoru nosnosti až 300 kg.Pokud nechcete vaničku instalovat rovnou na podlahu je možno přikoupit nožičky a krycí panel.
Rozměry: 90x90 cmvýška: 188 cmvstupní otvor: 47 cmHliníkový pochormovaný rám v kombinaci s 5 mm bezpečnostním sklem v Čirém provedení udělá z vaší koupelny svěží místnost. Posuvná křídla jsou zavěšena na kvalitních ložiskových pojezdech. Spodní kolečka vycvakávací pro snazší údržbu koutu. Magnetické těsnění na dveřích, s pomocí bytelného rámu, nepropustí do prostoru koupelny ani kapičku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Well
Šířka 90 cm
Délka 90 cm
Výška 188 cm
Půdorys čtverec
Hmotnost 54 kg