Whiskas Adult hovězí 14 kg

94 %
(2 367 hodnocení)

WHISKAS granule s hovězím masem Kompletní a nutričně vyvážené krmivo, které obsahuje optimální množství vitaminů a minerálů. Tyto chutné plněné granule s hovězím masem pomáhají čistit zuby, podporují zdravou kůži a srst a obsahují vitamin A pro dobrý zrak. Krmivo je určené pro dospělé kočky od 1 roku. Křupavé granule plněné jemnou masovou směsí si zamiluje každá kočka. - Kompletní a nutričně vyvážené krmivo. - Pomáhá čistit zuby. - S omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

WHISKAS granule s hovězím masem

Kompletní a nutričně vyvážené krmivo, které obsahuje optimální množství vitaminů a minerálů. Tyto chutné plněné granule s hovězím masem pomáhají čistit zuby, podporují zdravou kůži a srst a obsahují vitamin A pro dobrý zrak. Krmivo je určené pro dospělé kočky od 1 roku. Křupavé granule plněné jemnou masovou směsí si zamiluje každá kočka.

- Kompletní a nutričně vyvážené krmivo.

- Pomáhá čistit zuby.

- S omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže a srsti.

- Vitamín A pro dobrý zrak.

- Optimální obsah vitamínů a minerálů.

- Speciální receptura pro podporu zdravého močového traktu.

Hmotnost: 14 kg

Složení: Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (29 %, včetně 4 % hovězích v červených granulích), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, minerální látky, zelenina (4 % mrkve v oranžových granulích, 4 % hrášku v zelených granulích), výrobky rostlinného původu. 

Analytické složky: Protein: 32 %, obsah tuku: 12,5 %, obsah anorganických látek: 8,7 %, hrubá vláknina: 1,5%, omega 6 mastné kyseliny: 2,2 %. 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 4760 IU; vitamín D₃: 525 IU; vitamín E: 96 mg; síran měďnatý pentahydrát: 16 mg; síran manganatý monohydrát: 67,5 mg; jodid draselný: 1,3 mg; seleničitan sodný: 0,33 mg; taurin: 2120 mg; síran zinečnatý monohydrát: 180 mg.

Doporučené dávkování: 

Kočka 3 kg: pouze suché krmivo 45 g, suché krmivo + kapsička 15 g + 1 ½.

Kočka 4 kg: pouze suché krmivo 55 g, suché krmivo + kapsička 15 g + 2.

Kočka 5 kg: pouze suché krmivo 65 g, suché krmivo + kapsička 25 g + 2.

Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva WHISKAS®. Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Umožněte přechodnou fázi při změně stravy a upravte dávky podle potřeb vaší kočky. U koček s nadváhou snižte denní dávku krmiva. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici. 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars
Hmotnost 14 kg
Typ granule
Druh masa hovězí
Značka Whiskas
Grain Free ne
Věk kočky dospělí
Konzistence suché
Specifika složení bez umělých barviv
Gluten Free ne
Kvalita premiové
Druh balení sáčky
Produktová řada Whiskas
Plemeno Bengalski
Zobrazit více parametrů