Whiskas Adult tuňák 14 kg

96 %
(1 981 hodnocení)

Krmivo WHISKAS s tuňákem pro dospělé kočky je plnohodnotné krmivo s optimálním složením a lahodnou chutí. Složení bylo vyvinuto odborníky na výživu a veterináři z Centra výživy zvířat WALTHAM a obsahuje vše pro podporu fungování vaší kočky v klíčových oblastech. Přídavek vitamínu A posiluje oči a přítomnost Omega-6 mastných kyselin a zinku podporuje zdravou kůži a srst. Optimální hladina minerálů v krmivu WHISKAS® pomáhá vaší kočce udržovat zdravý močový systém po celá léta. Speciální, mírně abrazivní... Celý popis

Koupit za 1 039 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Krmivo WHISKAS s tuňákem pro dospělé kočky je plnohodnotné krmivo s optimálním složením a lahodnou chutí. Složení bylo vyvinuto odborníky na výživu a veterináři z Centra výživy zvířat WALTHAM a obsahuje vše pro podporu fungování vaší kočky v klíčových oblastech. Přídavek vitamínu A posiluje oči a přítomnost Omega-6 mastných kyselin a zinku podporuje zdravou kůži a srst. Optimální hladina minerálů v krmivu WHISKAS® pomáhá vaší kočce udržovat zdravý močový systém po celá léta. Speciální, mírně abrazivní struktura granulí snižuje tvorbu zubního kamene a pomáhá udržovat zuby vašeho kočičího kamaráda zdravé.
Výhody podávání WHISKAS s tuňákem pro dospělé kočky:

Kompletní a vyvážené
Kompletní a vyvážené krmivo pro udržení vitality a výkonnosti kočky.
Zdravé močové cesty
Díky optimální receptuře.
Delší zdravý zrak
Přídavek vitamínu A podporuje zrak.

Složení: obiloviny, maso a živočišné produkty, oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, ryby a rybí produkty (včetně 4% tuňáka ve světle hnědých granulích), zelenina (4% mrkev v oranžové barvě, granule, 4% hrášku v zelených granulích), rostlinné produkty.
Výhřevnost 378 kcal / 100 g
Nutriční doplňkové látky:
Vitamin A: 4760 IU, Vitamin D₃: 525 IU, Vitamin E: 96 mg, Síran měďnatý pentahydrát: 14,4 mg, Síran manganatý monohydrát: 67,5 mg, Jodid draselný: 1,2 mg, Seleničitan sodný: 0 mg, Taurin: Taurin: mg, Monohydrát síranu zinečnatého: 180 mg.
Analytické složky (%):
Hrubé bílkoviny: 32; obsah tuku: 12,5; anorganická látka: 8,7; hrubá vláknina: 1,5; Omega-6 mastné kyseliny: 2.2
Způsob krmení:
Doporučené denní množství krmiva
Doporučujeme krmit mokrým i suchým krmivem WHISKAS.
Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 45 g suchého krmiva nebo 1,5 sáčku vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva na den, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 55 g suchého krmiva nebo 2 sáčky vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva na den. den, Při tělesné hmotnosti 5 kg potřebuje 65 g suchého krmiva nebo 2 sáčky vlhkého krmiva a 25 g suchého krmiva denně.
Berte v úvahu přechodné období a upravte množství krmiva tak, aby vyhovovalo potřebám vaší kočky. V případě kočky s nadváhou snižte denní množství. Poskytněte své kočce pitnou vodu. Skladujte v uzavřené nádobě na suchém a chladném místě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Whiskas
Hmotnost 14 kg
Typ granule
Druh masa tuňák
Věk kočky dospělí
Konzistence polovlhké
Specifika složení bez konzervantů
Gluten Free ne
Kvalita premiové
Druh balení plastové obaly
Aktivita kočky běžná
Hypoalergenní ne
Barf ne
Dietní ne
Pamlsky ne
Produktová řada Whiskas
Plemeno Bengalski
Zobrazit více parametrů