Wilson Staff Lite II Cart Bag disponuje velmi lehkou konstrukcí a byl navržena tak, aby uspořádal všechny vaše věci bezpečně a přehledně. Sedm kapes nabízí optimální úložný prostor. K dispozici je také izolovaná chladící kapsa a kapsa na cennosti s bezpečnostním zajištěním. 14-místny dělič umožňuje přehledné uspořádání a vybírání věci. Bag je vybaven rukojetí, polstrovaným ramenním popruhem, držákem na ručník, rukavice a deštník. Nechybí velká kapsa na golfové míčky a praktický raincover, který... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Wilson Staff Lite II Cart Bag disponuje velmi lehkou konstrukcí a byl navržena tak, aby uspořádal všechny vaše věci bezpečně a přehledně.

Sedm kapes nabízí optimální úložný prostor. K dispozici je také izolovaná chladící kapsa a kapsa na cennosti s bezpečnostním zajištěním.

14-místny dělič umožňuje přehledné uspořádání a vybírání věci. Bag je vybaven rukojetí, polstrovaným ramenním popruhem, držákem na ručník, rukavice a deštník. Nechybí velká kapsa na golfové míčky a praktický raincover, který ochrání Váš bag před deštěm.

 
Hlavní vlastnosti

- lehká konstrukce z kvalitního materiálu

- 14-ti dílný organizér na golfové hole

- 3 komory rozdělené po celé délce bagu

- 7 kapes, včetně chladící kapsy

- polstrovaný popruh

- držák na deštník, ručník a rukavici

- kryt proti dešti

Hmotnost

- váha 1,85 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wilson
Hmotnost 1.85 kg
Určení Dospělý
Na vozík ano