NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šipkového zboží s ohromujícím designem a ještě jemnějším drátem 6-té generace terče Blade !! Winmau - přední světový výrobce prémiových profesionálních terčů. Nejnovější terče řady Blade nabízejí úžasný design a nejnovější technologii šesté generace. Převratné řešení terče Blade 6 je osazeno nejnovějším drátem Density Control™, který zajišťuje optimální hustotu vláken a lepší držení šipek v zónách Double, Triple a Bullseye. Ultratenký drát pod úhlem 60° směřuje... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šipkového zboží s ohromujícím designem a ještě jemnějším drátem 6-té generace terče Blade !!
Winmau - přední světový výrobce prémiových profesionálních terčů. Nejnovější terče řady Blade nabízejí úžasný design a nejnovější technologii šesté generace.
Převratné řešení terče Blade 6 je osazeno nejnovějším drátem Density Control™, který zajišťuje optimální hustotu vláken a lepší držení šipek v zónách Double, Triple a Bullseye.
Ultratenký drát pod úhlem 60° směřuje šipky do zásahové oblasti a výrazně snižuje počet odrazů.
Plně tvrzený bullseye a 25, oba s drátem "Density Control™", jsou nyní o 25% tenčí ve srovnání s Blade 5. Výsledkem je ještě větší bodovací plocha v terči a snadnější dosažení vyššího skóre.
Další výhodou je kvalita použitého sisalu. Společnost Winmau používá na výrobu svých terčů nejkvalitnější africký sisal. Vysoká kvalita těchto sisalových vláken a otočný číselný kroužek (pravidelným otáčením desky se lépe rozkládá opotřebení při zásahu) zaručují mimořádně dlouhou životnost desky terče.
Montáž je také velmi snadná, takže si můžete začít hrát během několika minut. Blade 6 je také vybaven snadno nastavitelným montážním systémem Rota-Lock. Tři vyrovnávací kolečka umožňují dokonalé nastavení desky i na nerovných stěnách!
Blade 6 je schválen pro profesionální turnaje a byl vyroben podle oficiálních specifikací Světové šipkové federace.
Terče Winmau jsou zdaleka nejoblíbenější a nejprodávanější turnajové terče na světě. O tom svědčí i tisíce pozitivních recenzí a výsledků testů na různých platformách.
Přesvědčte se sami !!
Tradičně se používá pro ocelové šipky (s kovovým hrotem), ale je ideální i pro měkké šipky (s plastovým hrotem).
Technické údaje

drát s úhlem ostří 60° - odklání šipky do segmentů a snižuje odrazy
tvrzený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného zpracování pro maximální odolnost a odrazové vlastnosti. Zkonstruováno s technologií Density Control™
Tloušťka terče: přibližně 4 cm
Průměr terče: 45 cm
Hmotnost: přibližně 5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Winmau
Typ sisalové

Podobné produkty