Oživuje barvy Vašeho tmavého a černého oblečení a pomáhá ho chránit před vyblednutím a obarvením. Jeho unikátní formule: 1. Oživuje barvy Vašeho tmavého a černého oblečení díky nové technologii "ColourBoost". 2. Pomáhá chránit před vyblednutím, protože pere bez agresivních přísad. 3. Obsahuje složky neutralizující uvolněné barvivo z textilií a tím pomáhá chránit světlejší části oblečení před obarvením. Příprava a použití: Pro všechny stupně tvrdosti vody. Vždy dodržujte pokyny na praní dle štítku... Celý popis

Koupit za 235 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Oživuje barvy Vašeho tmavého a černého oblečení a pomáhá ho chránit před vyblednutím a obarvením. Jeho unikátní formule: 1. Oživuje barvy Vašeho tmavého a černého oblečení díky nové technologii "ColourBoost". 2. Pomáhá chránit před vyblednutím, protože pere bez agresivních přísad. 3. Obsahuje složky neutralizující uvolněné barvivo z textilií a tím pomáhá chránit světlejší části oblečení před obarvením.
Příprava a použití: Pro všechny stupně tvrdosti vody. Vždy dodržujte pokyny na praní dle štítku na oblečení. Nové oblečení perte odděleně. Prací přípravek dávkujte do přihrádky k tomu určené nebo umístěte do bubnu pračky.
Dávkování viz obal.
Skladování: Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby uvedeném na obale.

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdla, enzymy, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, parfém 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reckitt Benckiser
Značka Woolite
Objem 4.5 l
Počet praní 75 PD
Na černé prádlo ano
Univerzální ano
Vhodné pro alergiky ne
Na ruční praní ano
Zobrazit více parametrů