Domácí kamera XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P vám zajistí dokonalý přehled o vaší domácnosti a to i v době, kdy nejste doma. Tento spolehlivý hlídač vaší domácnosti je vybaven 360° horizontální detekci pohybu a duálními motory. Toto vybavení mu umožňuje snadné otáčení se do všech stran. Nezklame ani jeho vertikální úhel pohledu 110°.   Tomuto spolehlivému a inteligentnímu hlídači neunikne žádný pohyb a to ani v noci. Neomylně pozná jakýkoli pohyb v každém směru. Režim nočního vidění jí... Celý popis

Koupit za 1 505 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Domácí kamera XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P vám zajistí dokonalý přehled o vaší domácnosti a to i v době, kdy nejste doma. Tento spolehlivý hlídač vaší domácnosti je vybaven 360° horizontální detekci pohybu a duálními motory. Toto vybavení mu umožňuje snadné otáčení se do všech stran. Nezklame ani jeho vertikální úhel pohledu 110°.
 
Tomuto spolehlivému a inteligentnímu hlídači neunikne žádný pohyb a to ani v noci. Neomylně pozná jakýkoli pohyb v každém směru. Režim nočního vidění jí umožňuje hlídat vaši domácnost i během noci. Zaznamená-li tento bdělý hlídač neočekávaný pohyb, okamžitě vám zašle na váš smartphone upozornění i video.
 
Tato inteligentní kamera vás dokáže nejen informovat o neobvyklém pohybu, díky podpoře microSD karty do 32 GB může také ukládat záznam. Samozřejmostí je připojení k WiFi. Na kameře si můžete také nastavit vlastní rozvrh monitorování. Na svém telefonu můžete kdykoli sledovat obraz kamery.
 
Tato kamera je tichý hlídač, který bude během noci bdít nad vaší domácností, aniž by vás rušil světlem či zvuky. Tohoto malého hlídače, můžete umístit kamkoliv. Jeho nenápadný, minimalistický design zapadne do každého interiéru.
 

Fotoaparát

Maximální rozlišení videa:
1080p (1920x1080)

Technické parametry

Druh úložiště:
Micro SDHC

Úhel záběru: 110 °

Úložiště

Paměťová k:
microSD - 64 GB

Připojení

Slot na paměťové karty:
Ano

Bezdrátová připojení:
Wi-Fi

Vzhled

Barva: Bílá

Rozměry (V x Š x H): 118 mm (V), 78 mm (Š), 78,0 mm (H)

Konstrukce

Typ kamery:IP

Další informace

Podporovaný OS:
Android, iOS
 
 
 
Návod:
Klikněte pro zobrazení návodu
Nebo ZDE
Zobrazit více

Parametry

Maximální rozlišení obrazu 2 Mpx
Výrobce Xiaomi
Rozlišení obrazu 1920 x 1080
Vnitřní ano
Přisvícení IR LED diodami ano
Pohybový senzor ano
Bezdrátový přenos dat ano
WiFi 2,4 GHz ano
Ethernet ne
Apple HomeKit ne
Google Assistant ano
Amazon Alexa ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty