RozlišeníUltra-HD 2K (3-Megapixel)Noční perfektní vidění2 x 840nm vestavěné IR LED světloAI chytré rozpoznánídetekce člověkaChytrá aplikacepříjem notifikace od Camera AW300Vestavěný reproduktor a mikrofondosah 7 metrůPropojenís Mi Smart ClockPodpora hlasového asistentaGoogle a AlexaProvozní teplota-30°C - 60°C   Chytrá venkovní kamer AW300Ultra-HD 3megapixelový CMOS snímač s F2.0 objektivem pro více detailů obrazu. 24/7 spolehlivý a nepřetržitý monitoring za každého počasí.   Vestavěný reproduktor... Celý popis

Koupit za 1 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

RozlišeníUltra-HD 2K (3-Megapixel)Noční perfektní vidění2 x 840nm vestavěné IR LED světloAI chytré rozpoznánídetekce člověkaChytrá aplikacepříjem notifikace od Camera AW300Vestavěný reproduktor a mikrofondosah 7 metrůPropojenís Mi Smart ClockPodpora hlasového asistentaGoogle a AlexaProvozní teplota-30°C - 60°C

  Chytrá venkovní kamer AW300Ultra-HD 3megapixelový CMOS snímač s F2.0 objektivem pro více detailů obrazu. 24/7 spolehlivý a nepřetržitý monitoring za každého počasí.

  Vestavěný reproduktor a mikrofonKomunikujte s lidmi přes chytrou kameru Xiaomi Outdoor AW300. 

IR režim nočního vidění: 2 x 840nm s LED světlem |Režim bodového světla: 2 x bílé LED světlo, které se automaticky aktivuje při detekci člověka.

 Zaplašte nezvaného hostaChytrá venkovní kamera, má zabudovaný alarm a viditelný dosah 7 metrů. Při detekci cizího člověka se automaticky spustí zvukový alarm s vysokofrekvenším blikajícím světlem, který zaručeně zažene nepřítele.

  Vydrž i při extrémních podmínkáchIP66 prachotěsný a vodotěsný proces pro stabilní provoz ve venkovním prostředí. Pracovní teplota -30°C~60°C, ochrana za každého počasí.

 Chytrá domácnostPřipojte chytrou venkovní kameru Xiaomi Outdoor Camera AW300 s chytrým budíkem Mi Smart Clock a sledujte pohodlně aktuální dění na svém chytrím budíku.
Zobrazit více

Parametry

Maximální rozlišení obrazu 3 Mpx
Výrobce XIAOMI
Bezdrátový přenos dat ano
Apple HomeKit ano
Amazon Alexa ano
Pohybový senzor ano

Podobné produkty