Xiaomi Robot Vacuum X10

93 %
(2 hodnocení)

Xiaomi Robot Vacuum X10 Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10 je něco víc než obyčejný pomocník v domácnosti. Tento malý technologický zázrak je vybaven sacím výkonem až 4000 Pa, což je úctyhodné číslo v porovnání s mnoha dalšími modely na trhu. Díky tomuto výkonu dokáže dokonale vyčistit vaše podlahy od prachu i od zvířecích chlupů, které jsou často náročné na odstranění. To znamená, že díky Xiaomi Robot Vacuum X10 si můžete užívat opravdové čistoty a pohodlí ve vaší domácnosti. Nezáleží na... Celý popis

Koupit za 8 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Robot Vacuum X10

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10 je něco víc než obyčejný pomocník v domácnosti. Tento malý technologický zázrak je vybaven sacím výkonem až 4000 Pa, což je úctyhodné číslo v porovnání s mnoha dalšími modely na trhu. Díky tomuto výkonu dokáže dokonale vyčistit vaše podlahy od prachu i od zvířecích chlupů, které jsou často náročné na odstranění. To znamená, že díky Xiaomi Robot Vacuum X10 si můžete užívat opravdové čistoty a pohodlí ve vaší domácnosti. Nezáleží na tom, jestli máte dlouhý den v práci, nebo jste jen příliš unavení na to, abyste se zabývali úklidem, vysavač to zvládne za vás. Navzdory své kompaktní velikosti, tento robotický vysavač disponuje baterií o kapacitě 5200 mAh, která mu umožňuje fungovat nepřetržitě více než 180 minut ve standardním režimu. Takže i když máte velkou domácnost, nemusíte se obávat, že by váš vysavač nedokončil svoji práci.

Vysávání a mopování 2v1
Xiaomi Robot Vacuum X10 není jen vysavač, ale také mop. Je vybaven elektronicky řízenou nádržkou na vodu o objemu 200 ml, což mu umožňuje vytírat podlahy až 80 minut. S nádobkou, která rovnoměrně dávkuje vodu a podporuje až tři úrovně regulace průtoku vody, si můžete být jisti, že vaše podlahy budou opravdu čisté.

Přesný laserový navigační systém
Xiaomi Robot Vacuum X10 je také vybaven laserovou navigační technologií LDS nové generace. Tato technologie přesně skenuje prostředí ve vaší domácnosti a její aktuální rozložení, což umožňuje vysavači přesně se pohybovat i ve tmě a efektivně se vyhýbat překážkám. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete si být jisti, že váš vysavač bude efektivně a bezpečně čistit vaši domácnost.

Automatické vyprázdnění
Xiaomi Robot Vacuum X10 disponuje také automatickou stanicí na vyprázdnění. Ta má dvoukanálový sběr nečistot a výkon až 17 000 Pa, což znamená, že dokáže odstranit nečistoty z nádobky vysavače během pár vteřin. Jedna sáček na nečistoty dokáže pojmout více než 60 vyprázdnění nečistot z vysavače. A jako bonus, sáček se automaticky utěsní po vyjmutí ze stanice, takže žádný prach ani nečistoty se nedostanou do vašeho okolí.

Individuální plán úklidu
Programování vysavače je také jednoduché a intuitivní. Po vytvoření mapy ve vaší domácnosti můžete vytvořit individuální plán úklidu podle konkrétního podlaží. V aplikaci je také možnost nastavit čas vysávání či regulovat sací výkon nebo úroveň dávkování vody či vyznačit oblast úklidu.

Hlasové ovládání
Xiaomi Robot Vacuum X10 podporuje také hlasové ovládání prostřednictvím Amazon Alexa nebo Google Asistent. Můžete tedy ovládat váš vysavač jednoduše pomocí hlasových příkazů.

Technické parametry

Robotický vysavač
Model: B102GL
Jmenovité napětí: 14,4 V
Jmenovitý výkon: 46 W

Baterie
Kapacita: 5200 mAh (nominální kapacita)
Doba nabíjení: Přibližně. 6 hodin

Rozměry a hmotnost
Rozměry : 353 × 350 × 98,8 mm
Čistá hmotnost (robotový vysavač): 3,3 kg
Čistá hmotnost (s příslušenstvím): 7,4 kg

Automatická vyprazdňovací stanice
Model: JCZ2201
Hodnocený vstup: 220–240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý výstup: 20,0 V 1 A
Jmenovitý výkon: 1000 W
Rozměry : 397 × 285 × 384 mm

Obsah balení
Robotický vysavač x1
Dok na sběr prachu x1 (s nainstalovanou sáčkou na prach)
Hlavní kartáč x1 (nainstalován)
Kryt kartáče x1 (nainstalován)
1x sáček na prach (náhradní)
Odpadkový koš x1 (nainstalován)
Mop pad x1
Nádrž na vodu x1
Boční kartáč x1
Čistící nástroj x1
Napájecí kabel x1
Návod k použití x1

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Typ podlah tvrdé podlahy/koberce
HEPA filtr ano
Hlučnost 60 dB
Příkon 46 W
Sací výkon 4000 Pa
Barva bílá
Mopování a vysávání 2v1 ano
Rozeznání překážek bezdotykové
Časovač ano
Dálkové ovládání ano
Virtuální zábrana ano
Wifi připojení ano
UV lampa ne
Rotační kartáče ano
Detekce schodů ano
Systém proti zamotání kabelů ne
Automatické vysypání ano
Program SPOT ano
Navigace ano
Maximální výška překážky 2 cm
Na zvířecí chlupy ano
S kamerou ne
Hmotnost 3.3 kg
Výška robota 9.88 cm
Typ akumulátoru Li-Ion
Automatické dobíjení ano
Kapacita akumulátoru 5200 mAh
Doba provozu 180 min
Doba nabíjení 6 h
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty