Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L

85 %
(3 hodnocení)

Zvládnete jakékoliv jídlo Horkovzdušná fritéza Xiaomi Smart Air Fryer o objemu 6,5 litru vám umožní připravit chutné křupavé pokrmy s minimem tuku. Díky velkému objemu je ideálním pomocníkem do vícečlenných domácností. 360° konvekční ohřev se postará o rovnoměrné vaření bez nutnosti obracení jídla. Inteligentní horkovzdušná fritéza Xiaomi Smart Air Fryer 6,5L s chytrým LCD displejem. Kapacita 6,5 l, aplikace Mi Home / Xiaomi Home, max. teplota 220 °C, inteligentní řízení teploty NTC, 30minutový... Celý popis

Koupit za 2 414 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zvládnete jakékoliv jídlo

Horkovzdušná fritéza Xiaomi Smart Air Fryer o objemu 6,5 litru vám umožní připravit chutné křupavé pokrmy s minimem tuku. Díky velkému objemu je ideálním pomocníkem do vícečlenných domácností. 360° konvekční ohřev se postará o rovnoměrné vaření bez nutnosti obracení jídla.

Inteligentní horkovzdušná fritéza Xiaomi Smart Air Fryer 6,5L s chytrým LCD displejem. Kapacita 6,5 l, aplikace Mi Home / Xiaomi Home, max. teplota 220 °C, inteligentní řízení teploty NTC, 30minutový režim ohřívání, funkce odmašťování při vysoké teplotě, 360° konvekční ohřev, 12 přednastavených režimů.

360° konvekční ohřev
Vylepšený, kruhový vzduchový kanál zlepšuje cirkulaci vzduchu a distribuci vzduchu, posílá horký vzduch přímo do fritovacího koše a zahřívá rovnoměrně bez nutnosti překlápění.

Funkce odmašťování
Přebytečný tuk a olej lze účinně odfiltrovat pomocí funkce odmašťování s účinností odmašťování až 196 % - dokonce i v režimu grilování do křupava lze snížit množství tuku a oleje až o 88,3 %.

30minutový režim ohřívání
Po uvaření se přístroj automaticky přepne do 30minutového režimu ohřívání, aby potraviny v košíku zůstaly křupavé a jemné, jako by byly právě uvařené.

Technologie inteligentního řízení teploty NTC
Vestavěná technologie inteligentního řízení teploty NTC přesně monitoruje teplotu během procesu vaření, aby nedošlo k připálení a nedovaření. S minimální teplotou 40 °C dokáže udržet stálou teplotu pro rozmrazování, fermentaci a sušení ovoce. S maximální teplotou 220 °C zvládá pražení, smažení a pečení.

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home
Přístup k aplikaci Mi Home / aplikaci Xiaomi Home usnadňuje ovládání smartphonu. Chytré plánování až 24 hodin předem, 100 cloudových receptů na jeden dotyk a další.

Extra velká kapacita
Jeho extra velká kapacita umožňuje snadno upéct celé kuře. Ať už se jedná o rodinnou sešlost nebo oslavu přátel, zvládnete to v pohodě.

Inteligentní LCD displej
Tento inteligentní displej usnadňuje nastavení režimu vaření a ovládání teploty a nastavení času otáčením a poklepáním.

Odolný nepřilnavý povlak
Potravinářský nepřilnavý povlak je odolný proti opotřebení a snadno se čistí jedním opláchnutím, což vám šetří čas a zmírňuje vaše obavy o bezpečnost.

Další technické parametry
*Jmenovité napětí: 220 V - 240 V.
*Jmenovitá frekvence: 50 Hz - 60 Hz.
*Jmenovitý výkon: 1800 W.
*Jmenovitá kapacita: 6,5 l.
*Hrubá váha / Čistá váha: 6,5 / 5,4 kg.
*Celkové rozměry: 389 × 287 × 317 mm.
*Vnitřní průměr jednoho koše: 226 × 226 × 135 mm.
*Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Objem nádoby 5 l
Vyjímatelná nádoba ano
Časovač ano
Izolovaný plášť ano
Rozměry 38.9 x 28.7 x 31.7 cm
Hmotnost 5.4 kg
Displej ano
Zobrazit více parametrů