Xtend Solarmi AS-6M144-HC Precizně vyrobený monokrystalický solární panel s výkonem 465 Wp a účinností až 21,27 %. Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle. Kvalitně zpracovaný solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let. Více informací naleznete níže v souvisejících dokumentech. Vysoce efektivní monokrystalické panely v rozměru 2 102 × 1 040 × 35 mm za příznivou cenu... Celý popis

Koupit za 4 832 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xtend Solarmi AS-6M144-HC

Precizně vyrobený monokrystalický solární panel s výkonem 465 Wp a účinností až 21,27 %. Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle.

Kvalitně zpracovaný solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let. Více informací naleznete níže v souvisejících dokumentech.

Vysoce efektivní monokrystalické panely v rozměru 2 102 × 1 040 × 35 mm za příznivou cenu pro rychlou návratnost investice. Navíc všechny dodávané panely mají pozitivní toleranci nominálního výkonu.

Tento solární panel je v seznamu výrobků programu Nová zelená úsporám (kód: SVT31828)

Technologie PERC (Passivated Emitter and Rear Cell)

Solární články typu PERC mají pasivovanou zadní stranu článku, která je schopna absorbovat světlo, které lze použít k výrobě elektřiny. Tato technologie právě umožňuje dosáhnout vysoké konverzní účinnosti. Díky tomu panely dosahují lepšího poměru výkon/plocha a špičkového výkonu v provozních podmínkách.

Tyto panely mají 144 článků sestavených do dvou polí v pevném hliníkovém rámu. Je vybaven speciálním mechanicky odolným tvrzeným sklem (3,2 mm) s vysokou schopností průchodu světelného záření.

Voděodolný výstup má integrované bypass diody pro ochranu před zpětným proudem a je vysoce odolný proti extrémním projevům počasí jako jsou vysoké a nízké teploty, námraza, silný déšť nebo vítr.

Součástí panelu jsou i připojovací boxy s kabely a konektory MC4.

Panely máme obvykle skladem v Praze s rychlým dodáním v rámci ČR a SR do dvou dnů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ panelu: monokrystalický

Počet článků: 144 [2× (12 × 6)]

Max. výkon (Pmax): 465 W

Jmenovité napětí (Vmp): 42,4 V

Jmenovitý proud (Imp): 10,97 A

Rozměry: 2 102 × 1 040 × 35 mm

Barva: černá

SVT kód pro dotace: SVT31828
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xtend Solarmi
Výkon (W) 465 W
Hmotnost 24 kg
Typ článků monokrystalické
Počet článků 144
Druh panelů solární
Výkon 465 Wp