Za studena lisovaný lněný olej pro psy a kočky nejvyšší kvality k obohacení krmné dávky o esenciální mastné kyseliny, vitaminy a k posílení zdraví a imunity. Doporučeno jako doplněk jakékoliv potravy pro psy i jako součást příloh k B.A.R.F. Vyrobeno BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV. Použití: Kromě běžných mastných kyselin α- linoleové, linolové a olejové, může obsahovat polysacharidy jako zdroj energie, proteiny jako výživu pro buňky, tokoferoly jako antioxidanty a ochranu proti různým zánětlivým a karcinogenním... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Za studena lisovaný lněný olej pro psy a kočky nejvyšší kvality k obohacení krmné dávky o esenciální mastné kyseliny, vitaminy a k posílení zdraví a imunity. Doporučeno jako doplněk jakékoliv potravy pro psy i jako součást příloh k B.A.R.F. Vyrobeno BEZ KONZERVANTŮ A BARVIV.

Použití: Kromě běžných mastných kyselin α- linoleové, linolové a olejové, může obsahovat polysacharidy jako zdroj energie, proteiny jako výživu pro buňky, tokoferoly jako antioxidanty a ochranu proti různým zánětlivým a karcinogenním onemocněním, tokotrienoly, lignany a enzymy. Olej obsahuje omega 6 kyselinu linolovou a omega 3 kyselinu alfa- linolenovou, které si tělo vašeho pejska neumí vyrobit a tak je na vás, aby jste mu je dodávali. Omega 3 a Omega 6 zajišťují správnou funkci imunitního systému a jsou jeho součástí, podporují stavbu buněčných membrán. Olej pomáhá potlačovat záněty, nebo snižovat jejich dopady, může být prevencí před některými chronickými nemocemi jako artritida, nebo nemoci srdce a cév. Omega 3 kyseliny jsou také důležité pro zdravý vývoj mozku štěňat i celkové zdraví dospělých psů. Nedostatek esenciálních mastných kyselin může mít za následek snížením obranyschopnosti organismu proti různým, výše uvedeným zdravotním komplikacím, může se projevit i změnou kvality pokožky, únavou psa, poruchami růstu a vývoje štěňat.

Účinky lněného oleje na zdraví psa:

- olej je skvělým zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin. Podporuje buněčnou stavbu i imunitní systém

- pomáhá odstranit drbání a svědění

- podporuje elesticitu a pružnost pokožky i zdravou a lesklou srst psa

- osvědčil se při odstranění mastné srsti

- podporuje trávicí pochody a správné vstřebávání potravy i u jedinců s citlivým zažíváním

- je vhodný při léčbě, ale i jako prevence srdečních chorob

- potlačuje zánetlivé procesy v těle psů i koček

- podporuje imunitní systém psů i koček

- může snižovat plynatost při správné kombinaci oleje a krmiva

- při kombinaci se správným krmivem (např.za studena lisované granule) pomáhá při odstraňování průjmů

Balení: 250 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yoggies
Určení srdce
Objem 250 ml
Značka Yoggies