Žďárák BIVVI Bag Snugpak® Xlong bude skvělou volbou především pro ty, kteří se chystají na noc nadivoko v přírodě. Poskytuje totiž druhou vrstvu ochrany. Varianta Xlong je pak vhodná především pro ty, kteří jsou vyššího vzrůstu. Oproti klasické variantě je Xlong o 30 cm delší. Větší hmotnosti se však obávat nemusíte – delší varianta váží o pouhých 20 gramů více. Tento kvalitní potah na spacák je nepromokavý, zároveň však prodyšný. Velkou výhodou je také jeho skladnost – v zabaleném stavu zabírá... Celý popis

Koupit za 2 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Žďárák BIVVI Bag Snugpak® Xlong bude skvělou volbou především pro ty, kteří se chystají na noc nadivoko v přírodě. Poskytuje totiž druhou vrstvu ochrany. Varianta Xlong je pak vhodná především pro ty, kteří jsou vyššího vzrůstu. Oproti klasické variantě je Xlong o 30 cm delší. Větší hmotnosti se však obávat nemusíte – delší varianta váží o pouhých 20 gramů více.
Tento kvalitní potah na spacák je nepromokavý, zároveň však prodyšný. Velkou výhodou je také jeho skladnost – v zabaleném stavu zabírá jen velmi málo místa (konkrétně se jedná o rozměry 13 × 10 cm) a tak vám díky němu zbyde v batohu více místa na další potřebnou výbavu.
Upozornění: Přestože je použitá látka prodyšná, nepropustí dostatečné množství vzduchu pro dýchání. Převlek nesmí být kompletně uzavřen / utěsněn, aby se předešlo možnému udušení!
Benefity, o kterých musíte vědět:
nepromokavý potah na spací pytel
skvělý pomocník pro spaní v drsnějších přírodních podmínkách
kompatibilní s většinou spacáků
skladný – v zabaleném stavu má malé rozměry
součástí je i kompresní obal
nepromokavý, ale zároveň prodyšný
Důležité parametry:
Délka: 2,6m
Šířka: 88cm
Hmotnost: 320g
Nepromokavost / vodotěsnost: 5000mm
Materiál: Paratex Dry® - 100 % nylon
Rozměry:
Šířka u hrudníku: 88 cm
Šířka v nohou: 65 cm
Sbalený: 13 cm x 10 cm
Součástí balení je  převlek na spací pytela přepravní obal.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Snugpak
Hmotnost 355 g